Прес-конференція представників Ради ветеранів АТО Чернігова
Прес-центр «Чиста політика» запрошує на прес-конференцію представників Ради ветеранів АТО Чернігова, яка відбудеться 22 травня о 16.00 за адресою: м.Чернігів, вул. Полуботка, 6а.
Рада ветеранів АТО Чернігова працює вже понад 4 місяці. Вона була створена як координаційний центр різних громадських організацій, що поставили за мету підтримку учасників АТО та їхніх сімей. Таких організацій представлено у Раді вже 19. І нині учасники Ради ветеранів АТО Чернігова готові прозвітувати: організація ефективно працює, є перші здобутки і великі плани на майбутнє. Дізнатися про структуру організації, про гострі проблеми щодо виділення землі, медичного обслуговування, оздоровлення, соціальної допомоги та реабілітації, про успіхи у досягненні цілей, про найближчі і перспективні плани, поставити свої запитання можна буде представникам Ради ветеранів АТО Чернігова на прес-конференції. У ній візьмуть участь: Дмитро Волошин, Альберт Черешко, Олександр Мінін, Ігор Бизган, Микола Шанський, Павло Славінський.
Останні новини Чернігівщини
Понад у 15 разів вище норми: патрульні виявили нетверезого водія 13:10
Учора, близько 18-ї години, патрулюючи вулицею Гончою, за порушення Правил дорожнього руху поліцейські зупинили автомобіль Land Rover.
У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у пограбуванні пенсіонерки 12:00
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління встановили особу 41-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння золотим ланцюжком із хрестиком 72-річної пенсіонерки.
На Чернігівщині 4,6 тисяч клієнтів служби зайнятості працевлаштовано 11:16
Протягом січня-липня 2026 року на Чернігівщині:
Поліція документує наслідки ворожих атак по Чернігівщини 10:16
Упродовж доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками – через удари росіян постраждали мирні місцеві мешканці.