“Romantik – Чернігів – Фест”
11:00 – 18:00 – Алея героїв. Ярмарок ROMANTIK
13:00 – 17:00 – Алея героїв. HAND MADE ROMANTIK – майстер-класи з виготовлення романтичних сувенірів
16:00 – 17:00 – парад ROMANTIK: масовий весільний парад (збір у 15.00 біля школи № 1, пр. Миру, 40.)
16:30-17:30 – Красна площа. Вручення свідоцтв про шлюб та привітання ювілейних сімейних пар, шоу-програма.
19:00 – 20:00 – Красна площа. Романтична концертна програма.
20:00 – 22:00 – Красна площа. Шоу-програма “У ритмі ROMANTIK”
23:00 – ROMANTIK PARTY (у нічних клубах міста: “Світлофор”, “Градецький”).
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression