Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 червня, 02:28:25

Мистецький хутір Обирок запрошує на свято ХЛІБ

06.05.2017   09:30Агенцiя

Мистецький хутір Обирок запрошує на свято ХЛІБ своїми руками - для всіх, хто вірить у власні сили і не боїться слова намет.

ДАТА – 6 травня 2017
ЧАС – 9:30
МІСЦЕ – Мистецький хутір Обирок, (Чернігівська обл.)
Програма – http://www.hlib.org.ua/programa/

Цього року виповнюється 10 років, відколи молоді люди переїхали сюди з великих міст і перетворили цей закинутий і розграбований кутик на мистецький хутір. Тож всі події цього року будуть ювілейними!

Нагадаємо, що раніше ми відремонтували хати і старий клуб, відновили інфраструктуру, прибрали вулиці, озера і ліс від сміття, переробили сінник на КІНОСАРАЙ, а хлів - на фінську сауну. Ми переїхали сюди родинами – не для того щоб ховатися від світу, а для того, щоб змінювати його.

Сьогодні Обирок – це не вмираюча провінція, а популярний освітньо-культурний центр. В якому працює Хуторська Рада і невеличка Школа. З кожним роком все більше знаменитих артистів підтримує Обирок
дружніми концертами. Обирок став місцем зустрічей і знайомства всіх, кому не байдуже, що коїться на цій планеті і хто вірить у власні сили, щоб впливати не це.

Ось вже 5 років поспіль ми сіємо і жнемо ХЛІБ своїми руками і на це свято праці збираються добрі люди з усього світу.

ЦЬОГО РОКУ СЕРЕД ХЛІБОРОБІВ:

Кіборги – воїни - ветерани ДУК “Правий сектор”, УДА, ЗСУ.
Комбат волонтерської медслужби “Госпітальєри”, легендарна Яна Зінкевич.
Артисти: репер Ярмак, бандурист Ярослав ДЖУСЬ, гурт “БРАМАДО”;
Режисер Михайло Іллєнко з допрем’єрним показом нового фільму “Поза
зоною досяжності”;
Художники, юристи, мандрівники, журналісти, бізнесмени, діти і пенсіонери...
Міністр Інфраструктури України - Володимир Омелян.
Окрім українців, цього року ХЛІБ своїми руками сіятимуть хлібороби з Німеччини, Ізраїлю, Туреччини, Франції та США.

Приїздіть сіяти ХЛІБ, щоб побачити і розповісти іншим про щасливу Україну, яку можна створювати власноруч.


АКРЕДИТАЦІЯ – 096 736 222 6 або hlib.org.ua@gmail.com

Останні новини Чернігівщини

Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57

6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32

У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.

Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08

Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.

Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01

Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.