Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 14:23:43

Прес-конференція "Всеукраїнський референдум щодо заборони продажу сільськогосподарських земель. Як зупинити свавілля влади?"

27.04.2017   14:00Агенцiя

27 квітня на Бєлова, 8а, о 14.00 відбудеться прес-конференція на тему «Всеукраїнський референдум щодо заборони продажу сільськогосподарських земель. Як зупинити свавілля влади?»
Спікери:
Іван Якуб – голова фракції «Батьківщина» в Чернігівській обласній раді, віце-президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України;
Микола Мисник  - депутат Чернігівської обласної ради від фракції «Батьківщина»,заступник голови  постійної комісії Чернігівської обласної ради з питань агропромислового комплексу, екології, природокористування та земельних відносин.

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини