Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 квітня, 16:21:04

Тренінг "Засоби реалізації жіночих ініціатив щодо надання допомоги постраждалим від конфліктів"

26.04.2017   10:00Агенцiя

26-27 квітня, у середу-четвер, в Чернігові відбудеться тренінг для представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій «Засоби реалізації жіночих ініціатив щодо надання допомоги постраждалим від конфліктів».

Тренінг відбудеться за підтримки Міжнародного жіночого фонду в рамках заходів щодо виконання Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека».

Заплановано серію тренінгових занять для жінок, родини яких постраждали від АТО, жінок-переселенців, жінок-лідерів, тренінги з написання проектів, майстер-класи з виживання в екстремальних ситуаціях тощо.

Відкриття заходу: 26 квітня о 10:00 год.

Місце проведення: обласна рада (проспект Миру, 43, аудиторія 3)

Контактний телефон: (099)2638500.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:30

Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28

Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях!

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22

З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.

21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19

День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини