Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 березня, 22:04:07

Дискусія "Чи є місце молоді України у Європейському просторі?"

27.04.2017   12:00Агенцiя

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує взяти участь у дискусійному клубі «Чи є місце молоді України у Європейському просторі?», що відбудеться 27 квітня в Чернігові. Захід розпочнеться о 12:00 за адресою вул. Шевченка, 95, у конференц-залі Чернігівського національного технологічного університету.

Освіта в Європі – легко чи неймовірно для української молоді? Що обрати українському абітурієнту: їхати до Європи чи навчатися в Україні? Чи просто українській молоді долучитися до роботи європейських молодіжних інституцій та об’єднань? На ці та багато інших актуальних питань дадуть відповіді наші експерти в ході зустрічі.

      Спікери:

•    Казимір Віра Анатоліївна, заступник начальника – начальник відділу розвитку загальношкільної і позашкільної освіти та виховання Чернігівської міської ради
•    Шкарлет Сергій Миколайович, український економіст, професор, доктор економічних наук, ректор Чернігівського національного технологічного університету.;
•    Петраков Ярослав Валерійович, к.е.н., доцент, голова наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених ЧНТУ, стипендіат Програми ім. Л.Кіркланда 2014-15 (Варшавська школа економіки);
•    Ревко Альона Миколаївна, керівник Інформаційного центру ЄС ЧНТУ;

Для участі у дискусійному клубі, зареєструйтесь, будь ласка, за посиланням: http://euroquiz.org.ua/discussion-clubs або приходьте без реєстрації))

Контакти організаторів у Чернігові: 050-954-83-54, 098-914-91-52 або cg.monitor@gmail.com - Оксана Стельмах

Дискусійний клуб проводиться в рамках інформаційного проекту  «ЄС: вибір молодого покоління України" який   спрямований на поширення інформації про ЄС та процеси євроінтеграції України.
За додатковою інформацією звертайтеся по телефону (044) 425 77 09 або пишіть на e-mail ask@euroquiz.org.ua.

Проект «ЄС: вибір молодого покоління України" є ініціативою та фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні, виконавцем проекту виступає ГО "Фундація “Відкрите суспільство". Партнерами проекту є Міністерство освіти і науки України та Міністерство молоді та спорту України.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини