Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 березня, 13:30:53

Вистава "Никогда не звони мне, Любимая"

25.04.2017   19:00Агенцiя

И снова в Чернигове - театр импровизации "Черный квадрат" ⬛

Спектакль "Никогда не звони мне, Любимая" в Городском Дворце культуры.

25 апреля в 19:00

🎫 Билеты от 100 до 260 в кассе дворца и на сайте karabas.com

Как возникает любовь? ❤
Что делать с женщиной чтобы быть идеальным мужчиной?
Как удержать мужчину, если сохранить любовь не удается?
… и чего делать не стоит 😉
Великолепная Полина Голованова и интеллектуальный Анатолий Неёлов в шикарной комедии о ЛЮБВИ и СЕКСЕ.

МЫ сделаем ВАМ настроение!!!👏
#mpk_cn #Чернігів #mpkchernihiv #спектакль #гастроли #черныйквадрат

Останні новини Чернігівщини

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:01

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.