Лекція "Чернігово-Сіверська земля у легендах і переказах"
Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній» запрошує на лекцію «Чернігово-Сіверська земля у легендах і переказах».
Вона відбудеться 31 березня, у п’ятницю, о 15:00 у приміщенні Колегіуму (на Валу).
Історія Чернігівщини сягає своїм корінням сивої давнини. Це земля легенд і переказів.
Молодший науковий співробітник науково-просвітницького відділу Тетяна Миколайко розповість:
- про найдавніші сторінки історії нашого краю;
- про скарби Івана Мазепи, які начебто й досі охороняє красуня Мотря Кочубеївна на стародавньому Валу;
- про таємничий підземний хід з Чернігова до Києва
- та багато-багато цікаво і пізнавального…
Вартість вхідного квитка на лекцію: 3 гривні.
Телефон для довідок: 64-59-64.
Адміністрація НАІЗ «Чернігів стародавній»
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression
На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 17:27
Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.