Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 05:02:07

Віче "Народ проти перевізної мафії"

30.03.2017   18:00Агенцiя


30 березня 2017 року, згідно 39 статті Конституції України БО "Третій Майдан" буде проводити у м. Чернігові віче -- "Народ проти перевізної мафії"
Орієнтовна кількість учасників -- 100  чоловік.
Початок -- 18.00
Місце проведення -- Красна площа біля Драмтеатру.
Відповідальний за проведення акції: Віталій Назаренко тел. 093 391 28 92.

Лічені дні залишилися до життя по нових транспортних тарифах, а з вуст чернігівських депутатів ані чичирк. Дивна одностайна мовчанка... Невже громада делегувала вам повноваження виключно для дерибану землі, лобіювання комерційних інтересів і нарізання бюджету? Де славнозвісні борцуни з мафією перевізників Демальянс, де тарифні поборювачі радикали-народники, де багатоголосі свідки ЮВТ? Мовчать. Хоча б для видимості громадські слухання провели. Але ж  ні - нате вам, жуйте! Жуйте і не подавіться. PS: Оскільки партійні боси всіх кинули, то давайте продемонструємо низову організацію. Одна з пропозицій зібратися четвергового вечора о 18:00 і почати з громадських слухань. Оскільки ми народ і з приміщенням у нас складно, то збираємось на сходах Драмтеатру. Чим більше нас прийде, тим гірше для влади і перевізників. І да, потрібні професійні підрахуї і протокольщики. Це вже низова організація і справжній ТАРИФНИЙ МАЙДАН.

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.

АНОНСИ ПОДІЙ