Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 14:28:22

Лекторій з енергоефективності “Як економити на опаленні”

23.02.2017   18:00Агенцiя

Громадська платформа “ФанРеформ” створена молодими, активними громадянами України, бо ми віримо, що реформи потрібно втілювати не на папері, а в реальному житті. Ми віримо, що об'єднавшись, зможемо покращити ситуацію, яка склалася сьогодні в кожному селі, місті, районі.

Саме тому 23 лютого у місті Чернігів разом зі міжнародними організаціями та компаніями ми проведемо лекторій з енергоефективності “Як економити на опаленні”. Спеціальним лектором стане керівник групи незалежних експертів Ради Європи, Президент Академії енергетики України, доктор технічних наук Юрій Ковальчук.

Цим заходом ми зможемо зробити одразу дві гарні справи: навчити українців енергоефективності та допомогти Чернігівському навчально-реабілітаційному центру № 2. Бо всі 100% відсотків забраних благодійних внесків під час лекції будуть передані до центру для оснащення спортивної зали.

Чернігівській навчально-реабілітаційний центр № 2 — це не звичайна школа. Тут навчаються 148 дітей з вадами мовлення, ритміки, орієнтування. Наразі центр потребує ремонту та технічного забезпечення спортивної зали. Саме лікувальна фізкультура — є надзвичайно важливим елементом у навчання таких діточок.

Приходьте на лекторій. Дізнавайтеся, як економити на опаленні та допоможіть Чернігівському навчально-реабілітаційному центру. № 2.

Також на заході відбудеться презентація благодійного фотопроекту "Діти-дітям".

23 лютого о 18:00
м. Чернігів
Культурно-діловий центр “Світогляд”, пр-т. Перемоги 108-А (2-й поверх)

Реєстрація за номером 067 487 21 18

Кількість місць обмежена!

Благодійний внесок — 50 грн

Останні новини Чернігівщини

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності 11:55

12 квітня міський голова Ольга Попенко провела нараду з заступниками міського голови, начальниками управлінь, відділів міської ради, керівниками підприємств комунальної сфери та медичних установ.

Ніжин: оновленно матеріально-технічної бази Ніжинських медзакладів

Ніжин: оновленно матеріально-технічної бази Ніжинських медзакладів 11:42

12 квітня для КНП «Ніжинська міська стоматологічна поліклініка» доставили нове обладнання.

Анна Коваленко: Ситуацію з поширенням COVID-19 в Чернігівській області вдалося взяти під контроль, показники захворюваності поступово стабілізуються

Анна Коваленко: Ситуацію з поширенням COVID-19 в Чернігівській області вдалося взяти під контроль, показники захворюваності поступово стабілізуються 11:30

Впродовж останніх двох тижнів Чернігівська область перебувала в "червоній" карантинній зоні. Голова обласної державної адміністрації Анна Коваленко зазначила, що ці 14 днів – це мінімальний період, після якого можна робити висновки про ефективність жорстких карантинних заходів.

Бійця з Чернігівщини нагороджено орденом

Бійця з Чернігівщини нагороджено орденом "За мужність" (посмертно) 11:15

Старшого солдата Сергія Петраускаса, уродженця Ічні, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).