Відкрита зустріч на тему "Як створити успішну інтернет-газету та за рік стати одним з провідних українських ЗМІ"
16 лютого Світлана Крюкова, заступник головного редактора Страна.ua., в рамках «Школи молодого журналіста» проведе відкриту зустріч на тему "Як створити успішну інтернет-газету та за рік стати одним з провідних українських ЗМІ".
Інтернет-видання Страна.ua за рік стало одним з провідних ЗМІ України і, напевно, одним з небагатьох, яке викликає постійний резонанс та контраст оцінок їх скандальних матеріалів. При цьому суха статистика цифр свідчить, що по темпам зростання аудиторії читачів, Страна.ua – це один з найуспішніших українських медіа-проектів. Тож розказати гості є про що, на зустрічі не обійдеться без професійних секретів та обговорень. Якщо вам цікаво розвиватися та збагачувати свій багаж знань – ця подія для Вас!
Попередня реєстрація обов’язкова. Акредитуватися необхідно, заповнивши форму реєстрації.
Зустріч відбудеться 16 лютого о 19.00 в конференц-просторі "Світогляд" (м. Чернігів, пр-т. Перемоги, 108-А, 2 поверх).
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01
Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23
Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.
4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11
День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.