Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 березня, 02:14:15

Круглий стіл "Референдум як індикатор розвитку демократії в суспільстві"

07.02.2017   11:00Агенцiя

Запрошуємо всіх зацікавлених, 7 лютого, відвідати Круглий стіл на тему: «Референдум як індикатор розвитку демократії в суспільстві».
Зустріч розпочнеться о 11.00 за адресою м.Чернігів, вул. Полуботка, 6а, прес-центр «Чиста політика».

Попередні питання для обговорення:
1. Референдум як одна із основних форм демократіїта спосібздійсненнявлади народом (традиції та досвід різних країн у проведенні референдумів).
2. Проблеми підготовки і проведеннявсеукраїнського референдуму в сучасних умовах (законодавче підґрунтя, кошторис, готовність населення).
3. Актуальні аспекти життя сучасної України, які могли б стати предметом для обговорення суспільством.
4. Питання вступу України до НАТО як приклад заміру суспільної думки з актуальної проблеми.

До участі запрошуються: Представники громадського сектору, політичні аналітики та політтехнологи, представники політичних сил, громадські активісти та журналісти.

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини