Експертний круглий стіл "Чи існує проблема 3200?"
27 січня у прес-центрі "Чернігівський вибір" відбудеться експертне обговорення на тему: "Чи існує проблема 3200?".
Для обговорення пропонуємо наступні питання:
1. Що вимагає Закон України від 06.12.2016 №1774-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України»?
2. Мінімалка 3200: хотіли як краще, а вийшло як завжди. Плюси та мінуси запровадження нового законодавства:
а) чи покращиться ситуація в боротьбі з тіньовою економікою?
б) хто реально виграє від впровадження нового законодавства?
в) практика роботи ФОПів та вплив нового законодавства на їх діяльність?
г) чи покращиться ситуація в бюджетній сфері?
3. Ліквідація малого та середнього бізнесу – це економічне чи політичне питання?
4. Що робити в даній ситуації?
До участі у заході запрошуємо представників малого та середнього бізнесу, державних установ, профільних громадських організацій та журналістів.
Шановні експерти! Для покращення комунікацій в ході обговорення просимо повідомити заздалегідь про Ваше бажання взяти участь у заході за телефонами 0509548354, 0989149152 або надішліть на електронну пошту cg.monitor@gmail.com свої контактні дані.
Місце проведення: Чернігів, вул.Шевченка, 5, прес-центр «Чернігівський вибір» (4 поверх).
Дата проведення: 27 січня 2017 року об 11.00
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки ударів росіян на Чернігівщині 13:07
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область. Інформації про постраждалих не надходило.
Ворог атакував відновлений Михайло-Коцюбинський ліцей: заступниця голови ОДА оглянула масштаби руйнувань 12:45
12 червня вночі атаки ворога зазнало селище Михайло-Коцюбинське – там чули 4 вибухи. Внаслідок удару російської армії суттєві пошкодження отримала нещодавно відновлена будівля місцевого ліцею.
Навіть краплинка крові рятує життя: в обласній дитячій лікарні відзначили донорів Чернігівщини 11:41
Всесвітній день донора крові відзначається щорічно 14 червня. Сьогодні, напередодні свята, в Чернігівській обласній дитячій лікарні дякували тим, хто свідомо та самовіддано ділиться своєю кров'ю задля порятунку інших.
Довічне позбавлення волі: у Чернігові суд виніс вирок обвинуваченому у вбивстві двох інструкторів у навчальному центрі 11:06
Чернігівський районний суд визнав винним курсанта у вчиненні умисного вбивства двох інструкторів-військовослужбовців та пораненні ще одного, призначивши йому покарання у вигляді довічного позбавлення волі.
У День Сил безпілотних систем Президент відзначив досвід України у застосуванні технологій та закликав пам'ятати, якою ціною він здобувається 10:29
У День Сил безпілотних систем ЗСУ Президент України вручив орден «Золота Зірка» рідним загиблого Героя України, молодшого лейтенанта Андрія Михна – уродженця Чернігівщини, який служив у складі 414-ї окремої бригади ударних безпілотних авіаційних систем «Птахи Мадяра».