Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 18:55:04

Вибори-2012: яка користь чернігівській місцевій громаді?

17.05.2012   17:00Агенцiя

17 травня о 17.00 у конференц-залі бізнес-центру (м.Чернігів, вул. П’ятницька 50, вхід через боулінг-клуб «Світлофор») відбудеться круглий стіл на тему: «Вибори-2012: яка користь чернігівській місцевій громаді?».
На захід запрошено народних депутатів України, депутатів міської та обласної рад,  лідерів громадських організацій та представників органів виконавчої влади.
Актуальність дискусії обумовлена необхідністю серйозної розмови щодо майбутніх виборів і користі чернігівцям від них. Ми хочемо відверто подискутувати щодо постійної зміни в інтересах політичного Києва, виборчого законодавства, яке визначає правила формування місцевої та центральної влади. При цьому ми не хочемо обходити той факт, що «віз стоїть на місці» ? жодного перерозподілу владних повноважень (а значить бюджетів) на користі місцевих громад, самоврядування не спостерігається. Таким чином вже котрий рік регіони «харчують» Київ і столичні «дерибани». Новий закон про вибори до парламенту – чи змінить він щось?
Яким чином місцеві громади (органи місцевого самоврядування, громадські об’єднання, органи самоорганізації населення, активні громадяни) можуть вплинути на перебіг, чесність виборів, використати їх на користь місцевих громад?
До участі у дискусії запрошуються всі бажаючі, для реєстрації просимо зателефонувати +38(093)012-71-51 або заповнити просту реєстраційну форму за адресою: https://docs.google.com/spreadsheet/gform?key=0AiwUjw5p2pLEdC00YlJqTC1FQ0p0eTBMamdiYlFVWnc&gridId=0#edit
Після проходження реєстрації Вам зателефонують для підтвердження участі у заході.

Останні новини Чернігівщини

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи”

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи” 14:09

Вірус COVID-19 вніс суттєві корективи у повсякденний спосіб життя як окремих людей, так і цілих колективів. Не став виключенням і Духовий оркестр Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент - заслужений діяч мистецтв України Анатолій Ткачук).

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19 13:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину, 13 липня, у Чернігівській області один новий випадок інфікування COVID-19.

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ 12:31

97 навчальних аудиторій для учнів та учениць перших класів обладнують у Чернігові цього року згідно зі стандартами Нової української школи (НУШ).

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою 12:25

З початку 2020 року фахівці Держгеокадастру Чернігівської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 9 036 проектів землеустрою з інших областей.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 12:22

13 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.