Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 серпня, 13:07:08

Представлення збірки "Співпраця заради локальних змін: успішні практики з Польщі і України"

21.01.2017   14:00Агенцiя

21 січня в Чернігові відбудеться представлення збірки «Співпраця заради локальних змін: успішні практики з Польщі і України». Вибрані добрі практики показують переваги співпраці поміж представниками різних секторів: громадськими активістами, місцевим самоврядуванням та місцевими державними адміністраціями.  До збірки увійшли, зокрема,  кілька прикладів з міста Чернігова та Чернігівської області.
Організатори заходу: фонд «Освіта для демократії», ГО «Наше Поділля»,  ГО «Спілка Української молоді»  та ГО «Чернігівський освітній центр «Ініціатива».

Учасники:
Неля Лавриненко, представник ГО «Спілка Української молоді» 
Павло Пущенко, представник  ГО Чернігівський освітній центр «Ініціатива»
Неруш Вікторія,  керівник апарату Менської райдержадміністрації, член ГО «Спілка жінок Менщини», представниця  Ініціативи  «Менський інформаційний туристичний центр»
 
Місце та час проведення : м. Чернігів, вул. Шевченка, 105-а, аудиторія 201 (Навчально-методичний комплекс «Профспілковий»)
Початок заходу о 14.00.
 
Під час представлення  можна буде:
–          ознайомитися з вибраними успішними практиками зі збірки;
–          довідатися про досвід учасників та тренерів програми;
–          отримати друкований або електронний варіанти збірки.

Останні новини Чернігівщини

Завершено капітальний ремонт мосту на дорозі Р-65

Завершено капітальний ремонт мосту на дорозі Р-65 12:54

У Чернігівській області тривають роботи по відновленню доріг місцевого значення, ремонтуються мости, про які не згадували понад три десятиліття. Увага до невеликих шляхів – це в першу чергу турбота про місцевих жителів, їх безпеку та комфортне проживання на сільських територіях.

Облрада згуртувала лідерів профспілок працівників державних установ

Облрада згуртувала лідерів профспілок працівників державних установ 12:40

Цієї п’ятниці в залі засідань обласної ради відбулася ХХІХ конференція Чернігівської обласної організації Профспілки працівників державних установ України.

Завершила роботу літня школа самоврядування

Завершила роботу літня школа самоврядування 10:42

Перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Загайний вручив у четвер сертифікати про завершення курсу «Ефективна виборча кампанія: від ідеї до плану дій» учасникам «Літньої школи самоврядування», організованої ГО «Центр громадянських ініціатив» за підтримки представництва «Міжнародного фонду імені Фрідріха Науманна за свободу» в Україні.

Відкрилось обласне відділення з баскетболу

Відкрилось обласне відділення з баскетболу 10:38

Вперше в історії Чернігівщини в області сформували відділення з баскетболу. Воно функціонуватиме при Комунальному закладі "Школа вищої спортивної майстерності з ігрових видів спорту" Чернігівської обласної ради.

До 201-ї річниці з дня народження Пантелеймона Куліша

До 201-ї річниці з дня народження Пантелеймона Куліша 10:27

7 серпня на території обласного історико-меморіального музею-заповідника «Ганнина Пустинь» у Борзнянському районі відбулося мистецьке свято до 201-ї річниці з дня народження українського письменника, історика, поета, етнографа, публіциста Пантелеймона Куліша.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини