Бізнес-конференція "Бізнес з Польщею: розвиток виробничої кооперації"
24 січня у Чернігові відбудеться Українсько-польська бізнес-конференція «Бізнес з Польщею: розвиток виробничої кооперації» за участю польських підприємців на чолі з президентом Великопольскої ТПП Войцехом Круком для започаткування та розвитку нових проектів, обміну досвідом та розширення напрямків торговельної діяльності двох регіонів.
Програмою конференції передбачено проведення презентацій польських компаній-учасників та проведення В2В переговорів між польськими та чернігівськими підприємствами, зацікавленими у співпраці.
Даний захід - це унікальна можливість налагодити ділові контакти та кооперацію з польськими підприємствами та обговорити спільні бізнес-проекти, які допоможуть чернігівському бізнесу серйозно заявити про себе на ринку ЄС.
Дата проведення: 24 січня 2017 року
Час проведення: 09:30–12:00
Місце проведення: Культурно-діловий центр «Світогляд» (Чернігів, пр-т Перемоги, 108-а, 2-й поверх)
Участь безкоштовна.
Реєстрація на участь у заході є обов’язковою, кінцевий термін - 15.00 понеділка, 23.01.2017.
Контактна особа для отримання додаткової інформації — Наталія Шеремета, тел.: (0462) 60-43-30, (095) 271-44-02, e-mail: n.sheremeta@chamber.cn.ua.
Останні новини Чернігівщини
Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20
Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.
Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36
Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.
Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13
19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).