Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 листопада, 21:37:53

Зимовий фестиваль фольклорних колективів та народних традицій "Коза"

14.01.2017   13:00Агенцiя

 13-14 січня в місті Чернігів, вже можна з усією відповідальністю планувати week-end на Старий Новий рік. 13 cічня ми зробимо акцент на обрядову частину свята, будемо готувати усім гуртом кутю та накривати святковий стіл.

14 січня, в денний час, чернігівські майстри представлять вам свої роботи у тому числі на зимову різдвяну тематику, а отже, ще можна придбати чудовий подарунок для себе та близьких.
Звичайно, смачненького, запашного та гаряченького готують нам кращі ресторани міста на фуд-корті новорічного містечка.
Ну і дуже важливо, що ми продовжуємо розширяти географію учасників.

 

14 січня
13.00-14.00 - dj Boochyaman – етно-сет, відкриття другого дня фестивалю
14.00-16.00 - Дитячий майданчик, дитячі вертепи 
16.00-17.00 - Олексій Заєць та етно-гурт «Барвінок» (с. Фасова, Київська обл.)
17.00-18.00 - Торбан ( Львів)
18.00-19.00 - Витинанка (Київ)
19.00-20.00 - Баламути (Київ)
20.00-21.00 - dj Boochyaman – етно-сет

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини