Прес-конференція організаторів зимового фольклорного фестивалю "Коза"
Запрошуємо 27 грудня о 10.00 на пресс-конференцію організаторів фестивалю «Коза».
«КОЗА» – це зимовий фольклорний фестиваль, який 13-14 січня 2017 р. вже вчетверте відбудеться на центральній площі Чернігова. Час, обраний напередодні Святого Василя – одного з трьох обов’язкових різдвяних свят, шанованих українцями. Фестиваль вже став традиційним для Чернігова і улюбленим для багатьох його відвідувачів з різних регіонів України.
На прес-конференції організатори розкажуть про фольклорні колективи зі всієї України, що водитимуть «Козу» в Чернігові, про ведучого фестивалю, про те, які ж обряди та вертепи побачать чернігівці та гості міста, а ще – про частування, ярмарок, конкурси та сюрпризи.
«Ми хочемо подивитись на українські колядки і щедрівки незамиленим, сучасним поглядом. Зробити їх не обов’язковим нудним елементом черги новорічних міських подій, а цікавим, живим і неординарним святом”, – зазначають організатори.
Учасників заходу зігріваємо запашною кавою та смачним чаєм.
Дата та час: 27 грудня о 10.00 годині.
Місце: кафе «Варенична. Чернігівські страви» (проспект Миру, 21; біля Красної площі)
Попередня акредитація ЗМІ для участі в прес-конференції обов’язкова.
Акредитуватися можна до 21.00 години 25 грудня за телефоном – 096-954-63-53, або електронною поштою tn_korzh@ukr.net, вказавши в темі листа «Коза».
Контактна особа – Корж Тетяна.
Останні новини Чернігівщини
Менська та Носівська громади співпрацюватимуть у межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» 17:47
24 березня, в межах четвертої хвилі національного проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» Менську ТГ відвідала делегація з Носівської громади.
Обласна дитяча лікарня отримала допомогу від спортивного клубу «X-Line» 17:36
Днями матеріально-технічна база Чернігівської обласної дитячої лікарні поповнилася важливим обладнанням завдяки благодійному збору, який організували вихованці та команда спортивного клубу «X-Line».
Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21
27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.
На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 17:03
Оперативники відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31
Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.