Лекція: "Вальдорфська педагогіка в Україні та її внесок у реформування шкільної освіти на сучасному етапі"
18 грудня об 11:00
Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека ім. В.Г. Короленка відбудеться
СЕМІНАР З ВОЛЬДОРФСЬКОЇ ПЕДАГОГІКИ
Чому саме вальдорфська школа?
- Інформаційні лекціі для батьків та педагогів
- Творча частина для всіх
ЛЕКТОРИ:
- Директор асоціації Вальдорфських ініціатив в Украіні Шастал Іріна Вадимирівна
- Ініциативна группа батьків м.Київ, вальдорфська школа .Софія.
Реєстрація 10:30-11:00;
11:00-11:40 Лекція: «Вальдорфська педагогіка в Україні та її внесок у реформування шкільної освіти на сучасному етапі»
11:40-12:00 обговорення в формі "питання-відповідь"
12:00 Лекція: "25 років існує в українському освітньому просторі вальдорфська школа"
12:40-13:00 обговорення в формі "питання-відповідь"
13:00-13:15 кава-брейк
13:20-14:00 3. Урок «Малювання форм» з практичними вправами.
Обов.язкова попередня реєстрація за тел.; 063 268 33 77
050 078 77 92
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські важкоатлети вибороли медалі на Кубку України 10:20
У Луцьку з 23 до 28 лютого відбувається Кубок України з важкої атлетики, де чернігівські важкоатлети вдало виступили та здобули нагороди різного гатунку:
На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за порушення правил поводження із боєприпасами, внаслідок чого травмовано чотирьох малолітніх дітей 10:19
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону двох військовослужбовців визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 КК України (порушення правил поводження із боєприпасами, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам).
Надзвичайні події в області за останню добу 10:17
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
2 березня: цей день в Україні і світі 08:15
День 1468 Російська агресія - Day 1468 Russian aggression
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.