Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 26 лютого, 09:24:35

Обговорення актуальних проблемних питань з якими стикаються учасники АТО, інваліди війни та члени сімей загиблих

15.12.2016   11:00Агенцiя

15 грудня о 11:00 год. за адресою пр-т Перемоги 108-а (культурно-діловий центр «Світогляд», 2 поверх) ГО МАРТ запрошує представників ветеранських організацій та ГО, які працюють в інтересах учасників АТО, ЗМІ до обговорення актуальних проблемних питань щодо доступу до пільгових медичних послуг, ліків, санаторно-курортного лікування та реабілітації з якими стикаються учасники АТО, інваліди війни та члени сімей загиблих.

Держава не в повному обсязі дотримується своїх зобов’язань передбачених чинним законодавством в частині доступності та якості вище зазначених пільг. Наслідком даної ситуації стає: несвоєчасна діагностика та виявлення хвороби; ускладнення хвороб; несвоєчасної реабілітації, отримання ліків, медичних послуг, санітарно-курортного лікування.

В рамках даного заходу пропонуємо учасникам визначити основні причини та умови неотримання даних пільг або отримання їх не в повному обсязі, а також спільними зусиллями окреслити спільні дії громадських організацій та органів місцевого самоврядування направлені на вирішення даної проблеми.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: 0639949962.

Останні новини Чернігівщини

Тимошенко розповів про новий рівень співпраці місцевої та центральної влади у рамках «Великого будівництва»

Тимошенко розповів про новий рівень співпраці місцевої та центральної влади у рамках «Великого будівництва» 09:03

Заступник голови Офісу Президента України, координатор програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко вважає, що у 2021 році рівень реалізації проєктів у співпраці державної влади з місцевою переходить на новий рівень.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:54

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 25 лютого по 8:00 26 лютого 2021 року.

Що треба зробити для завершення децентралізації на Раді розвитку громад і територій

Що треба зробити для завершення децентралізації на Раді розвитку громад і територій 08:49

Для завершення децентралізації необхідно внести зміни до Конституції України щодо відносин між центральними та місцевими органами влади, а також ухвалити законодавство про місцеві референдуми та стосовно самоврядування у міських громадах.

Прокуратурою повідомлено про підозру жителю м. Чернігова за зайняття гральним бізнесом

Прокуратурою повідомлено про підозру жителю м. Чернігова за зайняття гральним бізнесом 08:27

За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської місцевої прокуратури 53-річному чернігівцю повідомлено про підозру за фактом зайняття гральним бізнесом (ч. 1 ст. 203-2 КК України).