Прес-конференція "Перші вибори в громадах Чернігівської області: підсумки спостереження за днем голосування 11 грудня"
У вівторок, 13 грудня о 10:00 відбудеться прес-конференція координатора Громадянської мережі ОПОРА в Чернігівській області Наталії Висіканець про перебіг дня голосування на перших місцевих виборах в об’єднаних територіальних громадах Чернігівської області 11 грудня. Захід відбудеться у прес-центрі "Чернігівський вибір" (м. Чернігів, вул. Шевченка, 5).
Експерт ОПОРИ підведе підсумки спостереження за днем голосування, до якого були залучені громадські спостерігачі у п’яти громадах Чернігівській області, де перші вибори були призначені на 11 грудня, проінформують про найтиповіші правопорушення та інциденти.
Незалежне спостереження ОПОРИ охоплювало всі етапи виборчого процесу, а також взаємодію із правоохоронними органами щодо попередження та виявлення виборчих порушень, збір та аналіз статистичної інформації про перші місцеві вибори у об’єднаних територіальних громадах.
Довідково:
Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за першими виборами в об’єднаних територіальних громадах, які відбудуться 11 та 18 грудня 2016 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression