Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 1 жовтня, 08:34:34

Англомовний круглий стіл між норвезькими істориками та українськими школярами, студентами, істориками

05.12.2016   12:00Агенцiя

Англомовний круглий стіл між норвезькими істориками та українськими школярами, студентами, істориками.
5 грудня 12.00 , Інститут історії, ауд. 308 (пр. Миру, 13).
За ініціативи Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка, управління освіти Чернігівської міської ради, Клубу історичної реконструкції Королівства Норвегія «Agder Vikinglag», Чернігівського міського Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддю, Громадської організації «Вектор Плюс» у Навчально-науковому інституті історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського відбудеться круглий стіл на тему Норвегії та її історія.

Теми для дискусій:
- Середньовічна історія Норвегії
(Erlend Fille Rye Havnas, Ann-Siril Idansi Nordstrand – представники Клубу історичної реконструкції «Agder Vikinglag», Королівство Норвегія);
- Українсько-Норвезькі відносини доби вікінгів: міфи історіописання (Міден Ервін Лотарович – аспірант кафедри історії України Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського);
- Вивчення історія Норвегії у школах Чернігова та області. Що знають про Норвегію та її історію школярі? (Казимір В.А. - заступник начальника управління освіти Чернігівської міської ради, кандидат історичних наук);
- Стан та перспективи вивчення історії Норвегії в українських вишах (Кеда Марина Костянтинівна – заступник директора з наукової роботи та міжнародних зв’язків Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського).

Останні новини Чернігівщини

Серед рятувальників визначено переможців обласних змагань на кращу ланку газодимозахисної служби

Серед рятувальників визначено переможців обласних змагань на кращу ланку газодимозахисної служби 08:32

30 вересня у Чернігові на гарнізонній базі газодимозахисної служби Управління ДСНС України у Чернігівській області відбулися обласні змагання серед пожежно-рятувальних підрозділів на кращу ланку газодимозахисної служби.

1 жовтня - Міжнародний день людей похилого віку

1 жовтня - Міжнародний день людей похилого віку 08:16

Людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це по милості Божій вдалося. Далеко не всім дано таке величезне досягнення і благовоління відчути мудрість своїх років.

1 жовтня - Міжнародний день музики

1 жовтня - Міжнародний день музики 08:15

Музика одна з прекрасних естетичних цінностей людства. Вона сприяє гармонізації нашого загального світовідчування, виступає інструментом самовираження і натхнення, служить джерелом непередаваних відчуттів і емоцій.

17 кандидатів боротимуться за мандат на довиборах до парламенту в 208-му окрузі

17 кандидатів боротимуться за мандат на довиборах до парламенту в 208-му окрузі 18:51

ЦВК завершила реєстрацію кандидатів у народні депутати на довиборах до Верховної Ради, що відбудуться у 208 одномандатному виборчому окрузі на Чернігівщині.