Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 травня, 10:07:21

Англомовний круглий стіл між норвезькими істориками та українськими школярами, студентами, істориками

05.12.2016   12:00Агенцiя

Англомовний круглий стіл між норвезькими істориками та українськими школярами, студентами, істориками.
5 грудня 12.00 , Інститут історії, ауд. 308 (пр. Миру, 13).
За ініціативи Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка, управління освіти Чернігівської міської ради, Клубу історичної реконструкції Королівства Норвегія «Agder Vikinglag», Чернігівського міського Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддю, Громадської організації «Вектор Плюс» у Навчально-науковому інституті історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського відбудеться круглий стіл на тему Норвегії та її історія.

Теми для дискусій:
- Середньовічна історія Норвегії
(Erlend Fille Rye Havnas, Ann-Siril Idansi Nordstrand – представники Клубу історичної реконструкції «Agder Vikinglag», Королівство Норвегія);
- Українсько-Норвезькі відносини доби вікінгів: міфи історіописання (Міден Ервін Лотарович – аспірант кафедри історії України Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського);
- Вивчення історія Норвегії у школах Чернігова та області. Що знають про Норвегію та її історію школярі? (Казимір В.А. - заступник начальника управління освіти Чернігівської міської ради, кандидат історичних наук);
- Стан та перспективи вивчення історії Норвегії в українських вишах (Кеда Марина Костянтинівна – заступник директора з наукової роботи та міжнародних зв’язків Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського).

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:41

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 25 травня до 8:00 26 травня 2020 року.

Які податки найбільше наповнюють місцеві бюджети Чернігівщини

Які податки найбільше наповнюють місцеві бюджети Чернігівщини 08:22

До місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області у січні-квітні 2020 року надійшло понад 1,9 млрд грн від сплати податків і зборів. Приріст до відповідного періоду минулого року 7,9 відс. (+139,7 млн гривень).

"Пощедрував" на 4 роки 08:11

Вироком Новозаводського районного суду м. Чернігова від 29.04.2020 обвинуваченого, 1991 року народження, визнано винним за фактом незакінченого замаху на відкрите викрадення чужого майна (грабіж), вчиненого повторно (ч. 3 ст. 15, ч. 2 ст. 186 КК України).

На Чернігівщині розпочалась операція

На Чернігівщині розпочалась операція "МАК-2020" 08:07

Поліція нагадує громадянам про те, що в Україні заборонено висівати та вирощувати мак чи коноплю. Такі дії тягнуть за собою адміністративну або кримінальну відповідальність.