Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 04:06:47

Англомовний круглий стіл між норвезькими істориками та українськими школярами, студентами, істориками

05.12.2016   12:00Агенцiя

Англомовний круглий стіл між норвезькими істориками та українськими школярами, студентами, істориками.
5 грудня 12.00 , Інститут історії, ауд. 308 (пр. Миру, 13).
За ініціативи Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка, управління освіти Чернігівської міської ради, Клубу історичної реконструкції Королівства Норвегія «Agder Vikinglag», Чернігівського міського Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддю, Громадської організації «Вектор Плюс» у Навчально-науковому інституті історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського відбудеться круглий стіл на тему Норвегії та її історія.

Теми для дискусій:
- Середньовічна історія Норвегії
(Erlend Fille Rye Havnas, Ann-Siril Idansi Nordstrand – представники Клубу історичної реконструкції «Agder Vikinglag», Королівство Норвегія);
- Українсько-Норвезькі відносини доби вікінгів: міфи історіописання (Міден Ервін Лотарович – аспірант кафедри історії України Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського);
- Вивчення історія Норвегії у школах Чернігова та області. Що знають про Норвегію та її історію школярі? (Казимір В.А. - заступник начальника управління освіти Чернігівської міської ради, кандидат історичних наук);
- Стан та перспективи вивчення історії Норвегії в українських вишах (Кеда Марина Костянтинівна – заступник директора з наукової роботи та міжнародних зв’язків Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського).

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини