Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 19:44:57

Вшанування роду Морачевських

03.12.2016   11:00Агенцiя

Чернігівська районна центральна бібліотека спільно з Чернігівським обласним історичним музеєм ім. В.В. Тарновського в рамках вшанування 210-ї річниці з дня народження Пилипа Морачевського, українського просвітителя, поета, письменника, педагога, книгознавця, першого перекладача Нового Завіту і Псалтиря українською літературною мовою та з нагоди 90-річчя Олени Шумської, спадкоємиці Пилипа Семеновича, 3 грудня в Седневі проводитимуть вшанування роду Морачевських.

Запрошуємо відвідати седнівський державний історико-культурний заповідник «Садиба Лизогубів», де об 11.00 зберуться родичі,  представники чернігівської райадміністрації, райради та громади селища, бібліотекарі, працівники музею, вчителі, учні старших класів, священнослужителі, місцевий аматорський колектив щоб вшанувати славний рід та привітати ювілярку з Днем народження.

Останні новини Чернігівщини

Що зробили в Новобасанській ОТГ за гроші інфраструктурної субвенції?

Що зробили в Новобасанській ОТГ за гроші інфраструктурної субвенції? 17:07

Субвенція на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад - це один з інструментів підтримки розвитку ОТГ за кошти державного бюджету.

Без пафосу: Прем’єр-міністр Олексій Гончарук відвідав Козелець

Без пафосу: Прем’єр-міністр Олексій Гончарук відвідав Козелець 17:02

- Колеги, я вас прошу, давайте без пафосу, - такими були перші слова Прем’єр-міністра Олексія Гончарука у Козельці. На центральній площі селища його зустрічали керівники обласного, районного та місцевого рівнів.

Про порядок розроблення програм створення страхового фонду документації області (регіональної програми), -

Про порядок розроблення програм створення страхового фонду документації області (регіональної програми), - 15:20

йшлося на семінарі за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Правові основи функціонування державної системи страхового фонду документації України», яке було проведено Чернігівським центром підвищення кваліфікації для начальників архівних відділів районних державних адміністрацій, Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької, Новгород-Сіверської міських рад.

Новобілоуська громада на Чернігівщини посилює свою спроможність

Новобілоуська громада на Чернігівщини посилює свою спроможність 14:08

Експерти Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та представники місцевої влади і активісти Новобілоуської ОТГ обговорили проект Статуту громади та розвиток освітньої мережі на зустрічі 19 лютого 2020 року.

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний 13:29

Перше у 2020 році засідання Громадської ради при облдержадміністрації відбулося 19 лютого. На початку присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини