Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 04:34:36

Відкриття групи денного перебування для дітей з інвалідністю, що не відвідують навчальні заклади

01.12.2016   12:00Агенцiя

Запрошуємо журналістів на відкриття групи денного перебування для дітей з інвалідністю, що не відвідують навчальні заклади.

01 грудня о 12-00

За адресою вул. Захисників України 9б

В приміщенні ГО Голос батьків відбудеться урочисте відкриття групи денного перебування для дітей з інвалідністю, що не відвідують навчальні заклади.
Робота групи відбуватиметься завдяки реалізації проекту «Соціальна адаптація дітей з інвалідністю в Чернігівській області» що фінансується Європейським Союзом у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Спілкою Робітничих Самаритян Грузія (ASB-Georgia) в рамках проекту "Соціальні послуги-спільними зусиллями.

В рамках проекту «Соціальна адаптація дітей з інвалідністю в Чернігівській області» 90% послуг будуть спрямовані на створення денного догляду. Діти шкільного віку від 6 до 18 років  матимуть змогу 4 або 5 днів на тиждень перебувати у стінах громадської організації «Голос батьків» під наглядом соціальних працівників та педагогів. Діти отримуватимуть допомогу в побутових аспектах, санітарно-гігієнічних процедурах, прийманні їжі, читанні, організації дозвілля і в тому числі будуть розвиваючі заняття.
 

Останні новини Чернігівщини

Діагноз COVID-19 підтвердився ще у 4-х жителів області

Діагноз COVID-19 підтвердився ще у 4-х жителів області 15:21

За даними щоденного моніторингу, 4 нові випадки іінфікування коронавірусом виявлено у жителів с. Старий Білоус Чернігівського району, міст Чернігова, Ніжина та Прилук.

Прилуцький район: під час ліквідації пожежі житлового будинку врятовано дві людини

Прилуцький район: під час ліквідації пожежі житлового будинку врятовано дві людини 10:54

26 травня о 23:53 до Служби порятунку "101" у Прилуцькому районі надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с.Онищенків, що за 12 км від райцентру.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:45

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.