Написання листів на підтримку незаконно засуджених
3 грудня з 14.00 по 17.00 у КМЦ «Інтермеццо» (м. Чернігів, вул. Шевченка, 9) в рамках глобальної та щорічної правозахисної кампанії, що присвячена Дню прав людини (10 грудня) та проходить у понад 200 країнах світу відбудеться написання листів на підтримку незаконно засуджених.
Щороку за допомогою Марафону звільняють несправедливо засуджених, змінюють репресивні закони та допомагають жертвам порушень прав людини не здаватись.
Цього року в рамках ювілейного Марафону написання листів в Україні ми спрямовуємо свої зусилля на підтримку 8 справ, що представляють різні порушення прав людини з усіх частин світу.
📣 Україна: кримськотатарський активіст Ервін Ібрагімов став жертвою насильницького зникнення в Криму
📣 Туреччина: юристка Ерен Кескін обвинувачена у понад 100 справах за критику влади
📣 Іран: Зейнаб Джалалян відбуває довічне ув’язнення за політичну активність, її катували в тюрмі, а тепер вона може втратити зір
📣 Китай: університетський професор Ільхам Тохті пожиттєво ув'язнений за боротьбу з дискримінацією
📣 Малаві: Енні Альфред стала об'єктом полювання через колір шкіри
📣 Індонезія: вчитель Джохан Тетерісса ув'язнений на 15 років за підняття прапора
📣 Канада: Хелен Кнотт з Канади намагається зберегти традиційний спосіб життя свого народу
📣 Азербайджан: Байрам Мамедов та Гіяс Ібрагімов катовані та ув'язнені за графіті з критикою влади.
Долучайтесь до Марафону написання листів – підпишіть петицію на підтримку цьогорічних героїв та героїнь на сайті:http://lwm.amnesty.org.ua/
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.
На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28
В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.
Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.
Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24
24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.
В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33
Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.