Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 23:39:45

Прес-конференція "Соціальні послуги для дітей з інвалідністю"

29.11.2016   11:00Агенцiя

У вівторок, 29 листопада об 11.00 у прес-центрі «Чернігівський вибір» відбудеться прес-конференція на тему «Соціальні послуги для дітей з інвалідністю» .

 

У заході візьмуть участь:

Трубенок Олена – виконавчий директор ГО «Голос батьків» – розповість про соціальні послуги, які надаватимуться в рамках проекту «Соціальна адаптація дітей з інвалідністю в Чернігівській області» та проекту-переможця в бюджеті участі «Створення групи денного перебування для дітей з інвалідністю»

Дей Ольга – мама особливої дитини, Голова правління ГО «Голос батьків» – говоритиме про актуальність послуг, що надаватимуться для сімей, які виховують дітей з інвалідністю.

Гусак Регіна – залучений спеціаліст проекту (в якості практичного психолога) – про сприяння посуванню інклюзії завдяки соціальним послугам, що надаватимуться.

Діти з інвалідністю належать до однієї з найбільш уразливих груп населення. Спектр соціальних послуг для батьків дітей з інвалідністю або вадами здоров’я дуже обмежений. Діти, батьки яких виховують їх в сім’ї (в Чернігівській області таких 80%), не отримують адекватної підтримки і не мають повноцінного доступу до послуг реабілітації та соціальної адаптації. Однією з найбільш уразливих категорій цієї групи є діти, які не відвідують навчальних закладів.

 Для вирішення цієї проблеми ГО «Голос батьків» з 01.11.2016 р. розпочинає реалізацію проекту «Соціальна адаптація дітей з інвалідністю в Чернігівській області», спрямованого на надання послуг денного догляду соціальної та побутової реабілітації дітей з інвалідністю. Але надання соціальних послуг силами громадських організацій є досить новим явищем для Чернігівської області і тому для вдалого запровадження позитивної практики делегування соціальних послуг громадським організаціям необхідна потужна інформаційна підтримка проекту, особливо на етапі його старту. Запропонований проект Інформаційна компанія «Соціальні послуги для дітей з інвалідністю» сприятиме кращому охопленню цільової аудиторії та формуванню відповідного рівня довіри громади до роздержавлення соціальних послуг.

 Місце проведення: Чернігів, вул.Шевченка, 5, прес-центр «Чернігівський вибір» (4 поверх).

Дата проведення: 29 листопада об 11.00

 

Останні новини Чернігівщини

Що зробили в Новобасанській ОТГ за гроші інфраструктурної субвенції?

Що зробили в Новобасанській ОТГ за гроші інфраструктурної субвенції? 17:07

Субвенція на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад - це один з інструментів підтримки розвитку ОТГ за кошти державного бюджету.

Без пафосу: Прем’єр-міністр Олексій Гончарук відвідав Козелець

Без пафосу: Прем’єр-міністр Олексій Гончарук відвідав Козелець 17:02

- Колеги, я вас прошу, давайте без пафосу, - такими були перші слова Прем’єр-міністра Олексія Гончарука у Козельці. На центральній площі селища його зустрічали керівники обласного, районного та місцевого рівнів.

Про порядок розроблення програм створення страхового фонду документації області (регіональної програми), -

Про порядок розроблення програм створення страхового фонду документації області (регіональної програми), - 15:20

йшлося на семінарі за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Правові основи функціонування державної системи страхового фонду документації України», яке було проведено Чернігівським центром підвищення кваліфікації для начальників архівних відділів районних державних адміністрацій, Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької, Новгород-Сіверської міських рад.

Новобілоуська громада на Чернігівщини посилює свою спроможність

Новобілоуська громада на Чернігівщини посилює свою спроможність 14:08

Експерти Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та представники місцевої влади і активісти Новобілоуської ОТГ обговорили проект Статуту громади та розвиток освітньої мережі на зустрічі 19 лютого 2020 року.

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний 13:29

Перше у 2020 році засідання Громадської ради при облдержадміністрації відбулося 19 лютого. На початку присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини