Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 лютого, 16:57:03

Cкладання Військової присяги у 8-му навчальному Чернігівському центрі Державної спеціальної служби транспорту

19.11.2016   10:00Агенцiя

19 листопада, у суботу, відбудеться складання військової присяги у 8-му навчальному Чернігівському центрі Державної спеціальної служби транспорту.
 
У заході планують взяти участь представники Міністерства інфраструктури України, Адміністрації Держспецтрансслужби, керівництво області та міста, ветерани, учасники АТО, громадськість.
 
Початок заходу: 10:00 год.
Місце проведення: 8-й навчальний Чернігівський центр Держспецтрансслужби (м. Чернігів, вул. І. Мазепи, 18)

До уваги представників ЗМІ!
Необхідно повідомити про участь у заході до 17:00 18 листопада (п’ятниця) за телефонами: (044)-559-63-90, 063-218-20-99; 050-295-85-11.

Останні новини Чернігівщини

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу 16:17

26 лютого голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів об’єднане засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової протиепідемічної комісії щодо координації роботи із запобігання занесенню та поширенню на території області випадків захворювання коронавірусом.

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови "Дворянського зібрання" на Валу 16:08

27 лютого на засіданні 52-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання депутати підтримали питання щодо визначення відповідального управління міської ради, якому буде доручено провести необхідні заходи, пов’язані зі знесенням багаторічної недобудови на Валу, з урахуванням однієї правки.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 12:55

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Капелі бандуристів - 10 років

Капелі бандуристів - 10 років 12:48

Своє перше десятиліття відзначив один з найунікальніших бандурних колективів України — Капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Затвердили бренд міста

Затвердили бренд міста "Ніжин-завжди різний" 12:16

26 лютого на черговій 68 сесії Ніжинської міської ради VII скликання було прийнято важливе рішення для громади «Про організаційні заходи щодо визначення бренду міста Ніжина».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини