Семінар "Туристично-інформаційний центр як інструмент розвитку та промоції регіонів України"
16 листопада, у середу, у Чернігові відбудеться семінар на тему «Туристично-інформаційний центр як інструмент розвитку та промоції регіонів України».
У заході запланована участь керівництва ОДА, представників Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, туристично-інформаційних центрів Львова, Одеси, Харкова, туристичної та музейної сфери Чернігівської області.
Початок заходу: 11:00 год.
Місце проведення: Чернігівський кіно-культурний мистецький центр з національно-патріотичного виховання дітей та молоді (вул. Магістратська, 3).
Контактна особа: Людмила Замай, тел. (0462) 676-154.
Останні новини Чернігівщини
10 лютого: цей день в Україні і світі 08:48
День 1448 Російська агресія - Day 1448 Russian aggression
Британські партнери передали 9 генераторів для прийомних родин та дитячого будинку сімейного типу Чернігівщини 16:58
Дев’ять генераторів різної потужності поїхали сьогодні до родин із Менської, Сосницької, Корюківської, Понорницької, Семенівської та Киїнської громад.
Платники Чернігівщини сплатили у січні 2026 року 2,2 млрд гривень податків та 1,2 млрд гривень єдиного внеску 16:56
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.
Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу 12:23
Уночі агресор вдарив по Новгороду-Сіверському «геранями».
На вул. Оборонців Чернігова частково обмежать рух транспорту 11:36
З 09:00 10 лютого 2026 року до 13:00 13 лютого 2026 року у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вул. Оборонців Чернігова поблизу перехрестя з вул. Гетьмана Полуботка буде перекрито одну смугу руху в напрямку від «П’яти кутів» до вул. Шевченка.