Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 06:23:23

АHALAR-fest: "Сила досвіду громади". День 1

17.11.2016   10:00Агенцiя

АHALAR-fest: “Сила досвіду громади” – захід для ефективної комунікації, мережування та співпраці активних людей.
Це – наймаштабніша зустріч випускників програми Центру АХАЛАР „Територія розвитку” за шість років.

8:30 - від їзд з готелю.
9:00  реєстрація в центрі “Світогляд”.
10:00 - 10:30 відкриття AHALAR-fest.
10:30 - 11:00 Презентація проекту USAID “ENGAGE”, Pact Inc.
11:00 - 12:45
•    Практичний кейс:"Презентація платформи для проектного менеджменту «WECHANGE»", Карина Бахтєєва (Україна/Німеччина).
•    Майстер-клас: "Цінності - Твої Мої Наші", Беата Песьо, Агнешка Завадська, Вікторія Солоніцина.
•    Практичний кейс: "Агрокультура у великому місті", Олександр  Супрунець.
•    Лекція: "Про логіку створення системних рішень за методикою Design thinking", Іван Беля.
13:00 - 15:00 - обід, час на зустрічі та переговори.
15:00 - 19:00
Процес: "Українська єдність. Вступ до теорії та практики рішення конфліктів", Агнешка Врублевська, Томаш Теодорчук.
19:00 - Вечеря.

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини