Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 липня, 00:16:24

В.о. міністра охорони здоров’я доктор Уляна Супрун презентує зміни медичної галузі у Чернігові

12.11.2016   12:30Агенцiя

12 листопада з робочим візитом до Чернігова завітають в.о.міністра охорони здоров’я доктор Уляна Супрун та Народний депутат України, Член Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я Сергій Березенко.

Доктор Супрун презентує громадянам та медикам Чернігова бачення змін, які відбудуться у сфері охорони здоров’я та проведе консультацію із зацікавленими сторонами.  Про спільні плани міністерства та профільного комітету ВРУ розповість Сергій Березенко.

Презентація змін, які відбудуться у сфері охорони здоров’я, розпочнеться о 11.00 в актовій залі Чернігівської міської лікарні №3 (м.Чернігів, вул. 1 Травня, 170). Після зустрічі з громадськістю доктор Уляна Супрун запрошує до спілкування представників ЗМІ, яке заплановано на 12.30 в стінах Чернігівської міської лікарні №3.

Акредитація журналістів на спілкування з в.о.міністра охорони здоров’я доктором Уляною Супрун обов’язкова та здійснюється за електронною адресою: marianazbanatska@gmail.com або за телефоном (066) 966 47 08 Мар’яна Збанацька до 19.00 10 листопада 2016 року.

Останні новини Чернігівщини

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні 14:11

Від Чернігівського міського відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» надійшла інформація про те, що в ході здійснення соціально – гігієнічного моніторингу при плановому дослідженні проби води р. Стрижень, відібраної у місті відпочинку в районі ландшафтного парку «Ялівщина» 9 липня 2020 року, було встановлено її невідповідність вимогам «Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів» №173-96 за мікробіологічними показниками.

Голова Чернігівської ОДА зустрівся з колективом санаторію

Голова Чернігівської ОДА зустрівся з колективом санаторію "Пролісок" 14:08

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко разом з депутатами Чернігівської обласної ради Валерієм Гавриленком та Андрієм Віротченком провели зустріч з колективом КНП «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

У І півріччі більше тисячі пар створили родини

У І півріччі більше тисячі пар створили родини 13:53

Весілля – це час, коли збуваються мрії закоханих, а пам'ять створює нові спогади. Реалізувати усі задуми та прагнення громадянам допомагають органи державної реєстрації актів цивільного стану, котрі в урочистій атмосфері запрошують молодят на весільний рушник.

Тривожний сигнал щодо політики національної пам’яті з Ічнянської ОТГ

Тривожний сигнал щодо політики національної пам’яті з Ічнянської ОТГ 13:50

Неабияку тривогу викликає реалізація державної політики національної пам’яті в Ічнянській об’єднаній територіальній громаді Чернігівської області. Яскравий приклад тому – співставлення двох фактів про події останніх тижнів.

Оголошено обласний конкурс рукописів місцевих авторів Чернігівщини

Оголошено обласний конкурс рукописів місцевих авторів Чернігівщини 13:23

Комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації, оголошує про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення члени комісії ухвалили 10 липня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини