Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 липня, 09:54:00

Презентація колективної праці кафедри екологічної психології та психічного здоров’я "Екологічна психологія. Хрестоматія"

10.11.2016   10:00Агенцiя

10.11.2016 р. на базі психолого-педагогічного факультету Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка відбудеться презентація колективної праці кафедри екологічної психології та психічного здоров’я  «Екологічна психологія. Хрестоматія». 
Книга присвячена пам’яті фундатора вітчизняної екологічної психології, доктору психологічних наук, професору, завідувачеві кафедри екологічної психології та психічного здоров’я (2007-2016 рр.) – Василю Олексійовичу Скребцю.
Екологічна психологія – це, насамперед, переживання дійсності, впливи довкілля і ставлення до життєвого середовища  не тільки техногенного чи природного, а й соціального, культурного, антропогенного. Це є зацікавлене відтворення людською психікою особистих відчуттів, уявлень, пам’яті, осмислень, перспектив життя за умов кризовості сучасної цивілізації. 
Під час проведення заходу планується обговорення цих та ряду інших актуальних для сьогодення проблем, а також інтерактивні дискусії, захисти екологічних проектів, презентації студентських напрацювань у контексті екопсихологічної тематики.

Початок роботи 0 10.00 (аудитиорія 216 психолого-педагогічного факультету, вул. Шевченка, 30 А).
 

Останні новини Чернігівщини

12 липня - День рибалки

12 липня - День рибалки 08:36

Багато хто з нас, особливо особи чоловічої статі, люблять посидіти де-небудь за вудкою в спокійній обстановці, сподіваючись при цьому на хороший улов.

12 липня – дeнь aнгела Петpа і Пaвла

12 липня – дeнь aнгела Петpа і Пaвла 08:34

У православному церковному календарі цей день присвячується пам'яті відразу двох апостолів - Петра і Павла.

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні 14:11

Від Чернігівського міського відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» надійшла інформація про те, що в ході здійснення соціально – гігієнічного моніторингу при плановому дослідженні проби води р. Стрижень, відібраної у місті відпочинку в районі ландшафтного парку «Ялівщина» 9 липня 2020 року, було встановлено її невідповідність вимогам «Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів» №173-96 за мікробіологічними показниками.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини