Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 04:04:07

Презентація колективної праці кафедри екологічної психології та психічного здоров’я "Екологічна психологія. Хрестоматія"

10.11.2016   10:00Агенцiя

10.11.2016 р. на базі психолого-педагогічного факультету Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка відбудеться презентація колективної праці кафедри екологічної психології та психічного здоров’я  «Екологічна психологія. Хрестоматія». 
Книга присвячена пам’яті фундатора вітчизняної екологічної психології, доктору психологічних наук, професору, завідувачеві кафедри екологічної психології та психічного здоров’я (2007-2016 рр.) – Василю Олексійовичу Скребцю.
Екологічна психологія – це, насамперед, переживання дійсності, впливи довкілля і ставлення до життєвого середовища  не тільки техногенного чи природного, а й соціального, культурного, антропогенного. Це є зацікавлене відтворення людською психікою особистих відчуттів, уявлень, пам’яті, осмислень, перспектив життя за умов кризовості сучасної цивілізації. 
Під час проведення заходу планується обговорення цих та ряду інших актуальних для сьогодення проблем, а також інтерактивні дискусії, захисти екологічних проектів, презентації студентських напрацювань у контексті екопсихологічної тематики.

Початок роботи 0 10.00 (аудитиорія 216 психолого-педагогічного факультету, вул. Шевченка, 30 А).
 

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини