Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 05:51:51

Брифінг керівника центральної групи реалізації проекту "Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України"

09.11.2016   11:00Агенцiя

9 листопада об 11:00 в малому залі Чернігівської міської ради відбудеться брифінг керівника центральної групи реалізації проекту "Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України", який здійснюється за рахунок кредиту Світового Банку Станіслава ТЕРЛЕЦЬКОГО, консультанта проекту Світового Банку в місті Чернігові Айрата ХАКІМЗЯНОВА та директора КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ фірми «ТЕХНОВА» Олександра ШЕВЧЕНКА.

Під час заходу буде презентовано технічні заходи, які буде здійснено на теплових мережах міста за рахунок зазначеного кредиту Світового Банку в розмірі понад 35 мільйонів доларів, з метою їхньої модернізації для покращання якості теплопостачання. Ви можете дізнатися про економічні переваги зазначеного проекту для усіх чернігівців та про загрози, які виникли на фінальному етапі підписання угоди про кредитування.

Останні новини Чернігівщини

Начальник управління охорони здоров'я Чернігова захворів на коронавірус

Начальник управління охорони здоров'я Чернігова захворів на коронавірус 16:25

У начальника управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради Владислава Кухаря виявили COVID-19. Цю інформацію він підтвердив особисто.

У Чернігівській області зафіксовано +42 нових випадків захворювання COVID-19

У Чернігівській області зафіксовано +42 нових випадків захворювання COVID-19 15:48

За інформацією Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину 12 серпня в області виявлено 42 нових випадків COVID-19.

Проєкт EMERGENCY на Чернігівщині: від модернізованих приймальних відділень до нової якості медичних послуг

Проєкт EMERGENCY на Чернігівщині: від модернізованих приймальних відділень до нової якості медичних послуг 12:02

11 серпня за участі першого заступника голови Чернігівської ОДА Віталія Загайного, заступниці голови Чернігівської ОДА Наталії Романової та представників дев’яти опорних лікарень області відбулась селекторна нарада з питань реалізації проєкту EMERGENCY. У обговоренні також взяли участь представники підрядних організацій.

Чергова спроба підкупити прикордонника закінчилася кримінальною справою

Чергова спроба підкупити прикордонника закінчилася кримінальною справою 11:51

Чергова спроба втягнути персонал Чернігівського прикордонного загону Державної прикордонної служби України до корупційних дій закінчилася порушенням кримінальної справи.

Зупинкові павільйони – не сміттєві полігони

Зупинкові павільйони – не сміттєві полігони 11:30

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області неодноразово підіймала питання стосовно недотримання жителями та гостями області закону про поводження з відходами на території дорожнього господарства.