Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 лютого, 16:59:47

Брифінг керівника центральної групи реалізації проекту "Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України"

09.11.2016   11:00Агенцiя

9 листопада об 11:00 в малому залі Чернігівської міської ради відбудеться брифінг керівника центральної групи реалізації проекту "Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України", який здійснюється за рахунок кредиту Світового Банку Станіслава ТЕРЛЕЦЬКОГО, консультанта проекту Світового Банку в місті Чернігові Айрата ХАКІМЗЯНОВА та директора КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ фірми «ТЕХНОВА» Олександра ШЕВЧЕНКА.

Під час заходу буде презентовано технічні заходи, які буде здійснено на теплових мережах міста за рахунок зазначеного кредиту Світового Банку в розмірі понад 35 мільйонів доларів, з метою їхньої модернізації для покращання якості теплопостачання. Ви можете дізнатися про економічні переваги зазначеного проекту для усіх чернігівців та про загрози, які виникли на фінальному етапі підписання угоди про кредитування.

Останні новини Чернігівщини

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу 16:17

26 лютого голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів об’єднане засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової протиепідемічної комісії щодо координації роботи із запобігання занесенню та поширенню на території області випадків захворювання коронавірусом.

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови "Дворянського зібрання" на Валу 16:08

27 лютого на засіданні 52-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання депутати підтримали питання щодо визначення відповідального управління міської ради, якому буде доручено провести необхідні заходи, пов’язані зі знесенням багаторічної недобудови на Валу, з урахуванням однієї правки.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 12:55

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Капелі бандуристів - 10 років

Капелі бандуристів - 10 років 12:48

Своє перше десятиліття відзначив один з найунікальніших бандурних колективів України — Капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Затвердили бренд міста

Затвердили бренд міста "Ніжин-завжди різний" 12:16

26 лютого на черговій 68 сесії Ніжинської міської ради VII скликання було прийнято важливе рішення для громади «Про організаційні заходи щодо визначення бренду міста Ніжина».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини