Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 22:30:19

Поїздка, присвяченій 52-й річниці відкриття тролейбусного руху у Чернігові

05.11.2016   12:00Агенцiя

5 листопада, о 12:00 запрошую колег зі ЗМІ та блогерів взяти участь у поїздці присвяченій 52-й річниці відкриття тролейбусного руху у Чернігові.

У програмі заходу поїздка на троллейбусі моделі БКМ-321 (білорус) і 30 хвилинна поїздка на останньому у світі ходовому тролейбусі моделі Київ-11у.

Буде нагода поспілкуватись з любителями електротранспорту з інших міст України, дізнатись актуальне становище тролейбусних та трамвайних господарств у різних регіонах країни. Почути позиції активістів небайдужих до електротранспорту.

Питання в особисті повідомлення та 0931904883, 0678438468

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.