Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 серпня, 12:03:12

День відкритих дверей ГО РЕСУРС

04.11.2016   13:00Агенцiя

4 листопада о 13.00 у приміщенні Центру соціально-психологічної допомоги РЕСУРС за адресою:м. Чернігів вул.. Толстого, 25 відбудеться День відкритих дверей.

ГО РЕСУРС розпочав свою роботу у березні 2014 року. За цей час психологами-волонтерами постійно проводяться реабілітаційні заходи з учасниками АТО, сім`ями загиблих, переселенцями. Влітку цього року Центр територіально змінив місце знаходження.

Мета заходу – дати інформацію громадськості щодо свого місцезнаходження, а також познайомити з умовами реабілітації потребуючих категорій. Буде представлено флоатінг, унікальний тренажер Сухожил та висвітлені інші корисні програми адаптації у соціумі учасників АТО.

Час проведення заходу – 13.00 – 14.00.

Контактний телефон – 0504652261 – Любов Радченко (е-mail: iamliubov8@gmail.com)

Останні новини Чернігівщини

9 серпня - День будівельника

9 серпня - День будівельника 09:01

У деяких пострадянських країнах святкується у другу неділю серпня. Свято День будівельника вперше встановлене за Хрущова 6 вересня 1955. Є традиційним у календарі працівників будівельних галузей. Популярні святкові заходи мають щорічний характер.

До Дня будівельника. ДОВІДКА

До Дня будівельника. ДОВІДКА 14:25

Середньооблікова кількість штатних працівників у будівництві Чернігівщини з початку року становила 3,5 тис. осіб.

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям?

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям? 13:53

В сучасних умовах проходження військової служби рівень підготовки зв’язківців кожного року значно покращується. Це обумовлено в першу чергу оснащенням новітніх засобів зв’язку, таких як «Harris», що використовуються для зв'язку на великих відстанях, «Motorola» та інших.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини