Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 серпня, 22:25:15

Семінар з актуальних питань загальнообов’язкового державного соціального страхування

25.10.2016   11:00Агенцiя

25 жовтня відбудеться семінар з актуальних питань загальнообов’язкового державного соціального страхування.
Початок семінару: 11 год. 00 хв.
Місце проведення:  м. Чернігів, вул. Шевченка, буд. 105/А (на базі підприємства "НМЦ" профспілок).

Питання, які будуть розглядатись:
•    Про актуальні питання надання  матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
Доповідач: Загуменний О.М., начальник сектору надання матеріального забезпечення виконавчої дирекції Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
•    Права і обов’язки комісії (уповноваженого) із соціального страхування. Про    матеріальне забезпечення за соціальним страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності фізичних осіб-підприємців та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність.
Доповідач: Чайковська А.К., завідувач відділу соціальних виплат і перевірок страхувальників Чернігівської міської виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
•    Про застосування норм діючого законодавства та порушення встановлені у страхувальників при проведенні перевірок.
Доповідач: Попелуха С.А., начальник контрольно-ревізійного відділу виконавчої дирекції Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
•    Порядок фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам.
Доповідач: Бова І.В., завідувач фінансового відділу-головний бухгалтер Чернігівської міської виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
•    Надання соціальних послуг з відновлювального лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів.
Доповідач: Бахмацька В.І., директор Чернігівської міської виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
•    Соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві – обов’язкова і необхідна основа соціальної стабільності.
Доповідач: Мурашко Т.А., начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Чернігові.
 

Останні новини Чернігівщини

Виплати допомоги по вагітності та пологах нараховано 219 працюючим жінкам Чернігівщини

Виплати допомоги по вагітності та пологах нараховано 219 працюючим жінкам Чернігівщини 17:57

Протягом липня управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області прийняло до оплати заяви-розрахунки для фінансування допомоги по вагітності та пологах на суму 6,5 млн грн.

За позовом прокуратури з особи стягнуто 200 тисяч гривень збитків, завданих незаконною порубкою дерев

За позовом прокуратури з особи стягнуто 200 тисяч гривень збитків, завданих незаконною порубкою дерев 17:39

Чернігівський апеляційний суд за участі прокуратури залишив без змін рішення Коропського районного суду області. У задоволенні апеляційної скарги фізичної особи, в якій ставилося питання про скасування рішення суду першої інстанції, суд відмовив.

Поліція передала до суду провадження про організовану групу наркозакладчиків

Поліція передала до суду провадження про організовану групу наркозакладчиків 17:27

Слідчі Головного управління Національної поліції в Чернігівській області склали обвинувальний акт стосовно організованої групи, що продавала наркотики безконтактним шляхом на території регіону, та направили його до суду.

Чернігівський район: внаслідок розряду блискавки сталося загоряння житлового будинку

Чернігівський район: внаслідок розряду блискавки сталося загоряння житлового будинку 17:24

10 серпня о 12:42 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу двоповерхового житлового будинку, що у с. Кобилянка Чернігівського району.

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області 12:13

ЗгідноЗгідно з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19. з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19.