День відкритих дверей в Гоголевому виші
Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя гостинно запрошує учнів і випускників загальноосвітніх закладів та їх батьків на День відкритих дверей, який відбудеться 22 жовтня.
У програмі заходу:
1. Зустріч з ректором університету, спілкування з деканами факультетів.
2. Ознайомлення з правилами прийому та особливостями вступної компанії 2017 року.
3. Відвідування музеїв, лабораторій, спортивних залів, комп’ютерних класів та аудиторій НДУ імені Миколи Гоголя.
Початок о 10 годині в актовій залі нового корпусу.
Чекаємо на Вас у стінах університету за адресою
м.Ніжин, вул. Графська 2.
Телефон для довідок: (04631) 2 — 43 – 07;
сайт університету: www.ndu.edu.ua
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Амстердам стали партнерами в європейському проєкті кліматичної нейтральності 11:42
Місто Чернігів отримало європейського партнера — місто Амстердам — у межах міжнародного проєкту SUN4Ukraine (Sustainable Urban Net Zero Network for Ukraine).
Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка 11:39
Доступність медичних послуг – один із пріоритетів Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні, ініційованої першою леді Оленою Зеленською. Над цим на Бобровиччині працюють як лікарі, так і керівництво громади разом з депутатським корпусом.
У Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості» 11:22
23 жовтня у Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості», присвячена незламності українських жінок у період війни, та організована Коаліцією «Чернігівщина 1325».
У січні-вересні 2025 року на Чернігівщині сплачено 30,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 11:07
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-вересні 2025 року сплачено 19,4 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 25,4 відс. (на 3,9 млрд грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2024 року.
До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки» 10:12
Вперше в Україні до Nuclear Science Week — Всесвітнього тижня ядерної науки — музейники, науковці та освітяни запускають одразу у 100 школах XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки».