Презентація телефільму "Братство самостійників"
7 жовтня у КМЦ «Інтермеццо» відбудеться презентація відеофільму «Братство самостійників». Автор – журналіст Ірина Воробей. Стрічка належить до циклу «Колискова для дорослих» Чернігівської регіональної дирекції «Сівер-Центр» Національної телекомпанії України.
Під час представлення йтиметься про діяльність у Чернігові на початку минулого століття таємної, переважно молодіжної, націоналістичної організації «Братство самостійників», своєрідного ордену, до якого належало чимало чернігівців: Аркадій Казка, Роман Бжеський, Павло Тичина, Василь Елланський та інші. На питання відповідатимуть історики Тамара Демченко, Володимир Бойко, журналіст Ірина Воробей та родич Аркадія Казки – Михайло Байдаков.
Початок презентації – о 14.00.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:00
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59
День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression
Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44
Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.
П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13
Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.
На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22
Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.