Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 липня, 13:36:55

Науково-практична конференція "Новітні технології в онкохірургії та гінекології"

07.10.2016   10:00Агенцiя

Місце проведення: с.Снов'янка, готель «ШишкіNN»
7 жовтня 2016 року

Організатори:
•    Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації;
•    Національний інститут раку;
•    Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика;
•    Комунальний лікувально-профілактичний заклад «Чернігівський обласний онкологічний диспансер».
Генеральний спонсор: виробниче підприємство ТОВ «СВАРМЕД».


Програма конференції:

09.00-9.50  Реєстрація учасників.
10.00-10.10  Гармаш Петро Петрович, начальник Управління охорони здоров'я         Чернігівської обласної державної адміністрації.Привітання учасників конференції.
10.10-10.20  Зуб Валерій Олексійович, головний лікар КЛПЗ «Чернігівський   обласний онкологічний диспансер», заслужений лікар України, кандидат медичних наук, доцент. «Впровадження новітніх технологій в обласному онкологічному диспансері».У доповідівідображенорезультатиреформуванняобласногоонкологічного диспансеру, збільшенняобсягупослуг, якінадаються в закладі. Висвітленоновітнітехнології, якізастосовуютьлікарі-онкологи в боротьбізізлоякісниминовоутвореннями, перспективирозвиткуонкологічноїслужбиЧернігівськоїобласті.
10.20-10.50  Свінцицький Валентин Станіславович, завідувач науково-дослідного відділу онкогінекології, доктор медичних наук Національного інституту раку, член Української асоціації онкогінекологів, член Всесвітньої асоціації гінекологічних онкологів та Європейської асоціації онкогінекологів. «Сучасні тенденції лікування раку яєчників». Доповідь присвячена лікуванню хворих на рак яєчників, пухлинам,які мають агресивний перебіг. Застосування сучасних технологій дозволяєполіпшити віддалені результати лікування пацієнтів. Досвід Національного інституту раку.
10.50-11.10  Кондрацький Юрій Миколайович, завідувач торакального відділення Національного інституту раку. «Досвід Національного інституту раку в лікуванні раку легень». Доповідь присвячена лікуванню хворих на злоякісні новоутворення органів грудної клітки у провідній установі «Національний інститут раку».
11.10-11.40  Макаров Анатолій Васильович, заслужений лікар України, лауреат Державної премії України в галузі науки та техніки, професор кафедри торакальної хірургії та пульмонології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика. «Досвід використання високочастотної електрозварювальної технології в торакальній хірургії». Доповідь присвячена історичному формуванню уявлень щодо зварювання живих тканин та можливості застосування його в хірургії. Буде представлено особистийдосвід у цьомунапрямку.
11.40-12.10  Кункін Дмитро Дмитрович, директор виробничого підприємства ТОВ «СВАРМЕД». «Культура застосування біполярної енергії в хірургії».Серійна продукція, що випускається, представлена апаратами ЕК-300М1 (з 2008 р.) та ЕК-300М (з 2016 р.) із набором інструментів для відкритих та лапароскопічних операцій. Доповідьприсвячена принципам роботиобладнання для зварювання та його культурі застосування в хірургії.
12.10-12.40  Бардаков Григорій Григорович, заступник із медичної частини головного лікаря КЛПЗ «Чернігівський обласний онкологічний диспансер», кандидат медичних наук. «Раціональне використання інструментів та режимів роботи апарату для зварювання тканин в онкохірургії».Доповідьприсвяченараціональномузастосуваннюрізнихінструментів для відкритоїхірургії при зварюванніживих тканин: підшкірноїклітковини, очеревини, паренхіматознихорганів, судинрізнихдіаметрів. Висвітленооптимальнірежимироботи з метою забезпеченнянадійного гемостазу.
12.40-13.00  Шень Юрій Миколайович, завідувач гінекологічного відділення КЛПЗ «Чернігівський обласний онкологічний диспансер», кандидат медичних наук. «Досвід застосування апарату для зварювання тканин ЕК-300М1 в онкогінекології».Доповідьприсвяченазастосуваннюапарата для зварювання тканин при виконаннівідкритих та лапароскопічниххірургічнихвтручань,черезпіхвовихопераційіз видалення матки та їїдодатків, видаленнюлімфатичнихвузлів, використовуючидосвідроботигінекологічноговідділення.
13.00-13.30  Брифінг для журналістів.
Майстер-клас зі зварювання тканин – Кункін Дмитро Дмитрович,   директор виробничого підприємства ТОВ «СВАРМЕД». Робота апарату для зварювання тканин у реальному часі, порівняннярізнихінструментів, режимівроботи та різниханалогічнихапаратів.
13.30-14.00  Бізнес-ланч.
14.00-14.20  Саволюк Сергій Іванович, завідувач кафедри хірургії та судинної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л .Шупика, доктор медичних наук, доцент. «Досвід виконання лапароскопічних операцій при GIST- пухлинах шлунку». Доповідь присвячена методиці резекції стінки шлунка з вузловими пухлинами із застосуванням лапароскопічного доступу та застосування зварювальної техніки.
14.20-14.40  Лисенко Віктор Миколайович, доцент кафедри хірургії та судинної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, кандидат медичних наук. «Застосування зварювальних технологій у хірургії швидкого відновлення – Fasttracksurgery».Доповідь присвячена методиці виконання малоінвазивних операцій із застосуванням зварювання. Лікар уперше провів операцію видалення апендициту за допомогою зварювання без накладання швів.
14.40-14.50  Друзенко Геннадій Володимирович, керівник та співзасновник Першого добровольчого мобільного шпиталю, радник в.о. міністра охорони здоров'я України. «Надання медичної та хірургічної допомоги в зоні АТО із застосуванням зварювальних технологій. Перспективи розвитку Першого мобільного шпиталю України».Доповідьприсвяченаперевагаммобільногошпиталю перед стаціонарним в умовахбойовихдій та можливостіподальшогойогозастосування в мирний час. Необхідним атрибутом операційноїмобільногошпиталю є апарат для зварювання тканин (як найбільшнадійногогемостатичногозасобу) для виконанняоперацій в умовахобмеженого запасу крові.
14.50-15.10  Семерня Володимир Васильович, торакальний хірург відділення пухлин голови, шиї та грудної клітки КЛПЗ «Чернігівський обласний онкологічний диспансер». «Застосування сучасних технологій у лікуванні хворих на злоякісні новоутворення легень та середостіння в обласному онкологічному диспансері».Доповідьприсвяченадосвідулікування раку легень в обласномуонкологічномудиспансерііззастосуваннямзварювальнихтехнологій. Висвітленопроблемніпитаннялікуванняхворих на рак легень, показання до направленняхворих в обласнийонкологічний диспансер.
15.10-15.30  Горбовець Владислав Сергійович, асистент кафедри хірургії та судинної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика. «Досвід практичного застосування зварювальної енергії при лікуванні варикозного розширення вен».Доповідь присвячена застосуванню зварювання при лікуванні варикозного розширення вен. Буде надано авторську методику, що дозволяє виконати операцію без застосування лазера або радіочастотної абляції.
15.30-15.50  Закриття науково-практичної конференції.
Обговорення доповідей.
Заключне слово – Зуб Валерій Олексійович, головний лікар Чернігівського обласного онкологічного диспансеру.
16.00  Вечеря.
 

Останні новини Чернігівщини

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі 12:30

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі. Таке рішення прийняте з урахуванням того, що показники захворюваності на коронавірусну інфекцію по Чернігову досить спокійні.

Споживання продуктів харчування. ДОВІДКА

Споживання продуктів харчування. ДОВІДКА 12:25

За підсумками вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, у 2019 році середньостатистична сім’я Чернігівської області щомісячно витрачала на харчування 4913 грн (з урахуванням вартості продуктів, отриманих з особистого підсобного господарства), що складає майже половину (49%) від усіх сукупних витрат (як і в Україні в цілому).

Чим і на що можна ловити, щоб не отримати штраф – поради рибалкам від Чернігівського рибоохоронного патруля

Чим і на що можна ловити, щоб не отримати штраф – поради рибалкам від Чернігівського рибоохоронного патруля 12:15

Риболовля – цікаве захоплення багатьох людей різної статі та віку. Хто хоч раз побував із вудкою на водоймі і насолодився ні з чим незрівнянною радістю спілкування з природою, хто зловив першу у своєму житті рибу, ніколи цього не забуде! І згодом маленьке хобі переростає у велике захоплення, навіть у всепоглинальну пристрасть.

Держпродспоживслужба обстежує транспорт для перевезення пасажирів, залучаючи правоохоронців та представників ЗМІ

Держпродспоживслужба обстежує транспорт для перевезення пасажирів, залучаючи правоохоронців та представників ЗМІ 10:35

Фахівці Держпродспоживслужби Чернігівщини у районах і містах здійснюють інспектування суб’єктів господарювання, котрі надають послуги на ринку пасажирських перевезень.

Чернігівці відсвяткували Івана Купала

Чернігівці відсвяткували Івана Купала 10:20

Традиційно свято Івана Купала відбулося у чернігівському Центральному парку культури і відпочинку.