Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 6 червня, 13:15:28

Одинадцята сесія Чернігівської міської ради сьомого скликання

29.09.2016   10:00Агенцiя

Пленарне засідання розпочнеться 29 вересня о 10 годині в залі засідань міської ради (м. Чернігів, вул. Магістратська, 7).

На розгляд сесії вносяться питання:

1.  Про Програму компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян в залізничному транспорті приміського сполучення на 2016 рік.

2.  Про внесення змін до рішення міської ради від 29 листопада 2013 року "Про Програму надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста Чернігова на 2014-2018 роки" (35 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (44 сесія, 45 сесія, 51 сесія, 53 сесія 6 скликання).

3.  Про програму профілактики злочинності на території м. Чернігова на 2016-2017 роки.

4.  Про внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду комунальної власності територіальної громади  м. Чернігова (19 сесія 5 скликання) зі змінами (27 сесія 5 скликання, 9 сесія,           14 сесія, 22 сесія, 32 сесія, 45сесія 6 скликання, 6 сесія 7 скликання).

5.  Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів житлового фонду, соціальної інфраструктури та благоустрою.

6.  Про внесення змін до Переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова.

7.  Про внесення змін до Програми розвитку земельних відносин на території міста Чернігова на 2013 – 2016 роки.

8.  Про внесення змін та доповнень до рішення Чернігівської міської ради від 26 вересня 2014 року “Про затвердження Положення про порядок залучення та встановлення розміру пайової участі (внеску) фізичних та юридичних осіб у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігова» (44 сесія 6 скликання).

9.  Про надання дозволу на розроблення проекту Детального плану території багатоквартирної житлової забудови по вулиці Жабинського (територія колишнього комбінату хлібопродуктів).

10. Про внесення доповнень до Плану діяльності Чернігівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік.

11. Про внесення змін до рішення міської ради № 9/VII-11 від 30 червня      2016 року “Про надання згоди на знесення будівель і споруд”.

12. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 28 грудня 2015 року №2/VII-9 “Про структуру виконавчих органів міської ради”.

13. Про здійснення запозичення до міського бюджету міста Чернігова шляхом залучення кредиту НЕФКО.

14. Про затвердження Програми здійснення додаткових заходів із мобілізації коштів до міського бюджету міста Чернігова на 2016-2018 роки.

15. Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 28 грудня 2015 року №2/VII-6 “Про міський бюджет на 2016 рік” зі змінами та доповненнями (№3/VII-12, №4/VII-14, №6/VII-24, №7/VII-18, №9/VII-12, №9/VII-12,     №10/VII-17).

16. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам, членам сімей загиблих, померлих учасників АТО, для ведення індивідуального садівництва.

17. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва та будівництва індивідуальних гаражів.

18. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, передачу земельних ділянок у власність та оренду, поновлення договорів оренди громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, обслуговування гаражів та городництва.

19. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам.

20. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним і фізичним особам.

21. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам.

22. Про депутатські запити.

23. Різне.

Останні новини Чернігівщини

6 червня: Цей день в Україні і в світі

6 червня: Цей день в Україні і в світі 09:06

ДЕНЬ 468 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 468 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівська область: до рятувальників на екскурсію завітали діти 19:14

5 червня до пожежно-рятувальних підроздіів Головного управління ДСНС, що у Бобровиці та Ніжині вкотре завітали дітлахи.

“Ветерани і військові: повага vs дискримінація”: УВФ та НАКО презентували дослідження про дискримінацію ветеранів та військових 19:11

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з Незалежною антикорупційною комісією (НАКО) 5 червня об 11:00 презентували соціологічне дослідження: “Дискримінація різних соціальних груп у ЗСУ: погляди військових та цивільних”. Дослідження провела соціологічна група “Рейтинг”.

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі 19:08

Фахівці Держгеокадастру розпочали реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративних мереж та їх складових частин.

У Любецькій громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 10:45

Сьогодні начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Любечі Чернігівського району. Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини