Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 квітня, 19:50:47

Прес-конференція "Крок до свідомого вибору!"

04.05.2012   14:00Агенцiя

Через спілкування та творчість молоді виборці 14 районних центрів Чернігівської області ознайомляться з виборчим процесом в Україні 2012 року, а головне - зроблять свій свідомий вибір під час голосування!

Всі ці питання будуть широко розкриті на прес-конференції "Крок до свідомого вибору!", яка відбудеться в клубі "Альтернативний 38-й", що за адресою вул. Тичини, 47, м. Чернігів, 4 травня о 14:00. Організатори прес-конференції забезпечують безкоштовний проїзд (таксі) журналістів до місця проведення заходу, а також в зворотному напрямку. 

В рамках прес-конференції відбудеться:
- ознайомлення журналістів з метою та завданнями програми "Крок до свідомого вибору!";
- показ уривків рок-опери "Destroy the Wall" як компоненту активізаційних заходів програми;
- Фуршет та неформальне спілкування.

Запрошуємо журналістів м. Чернігова взяти участь в цікавій та оригінальній прес-конференції. Нові ідеї,  музичний супровід та приємне спілкування перетворять щоденну роботу в приємний процес!

Для участі у прес-конференції необхідно повідомити ПІБ журналіста, місце роботи та контактний телефон на адресу: cpmapelsin@mail.ru до 01 травня 2012 року.

Контактна особа:
Кот Наталія Федорівна - 066 932 74 43, 067 96 271 38
Черенько Ірина Григорівна - координатор програми "Крок до свідомого вибору!": (462) 605-616, 063 706 26 60, 067 945 83 30.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 12:20

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19

У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).

Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21

Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.

«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09

У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16

З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.