Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 травня, 02:55:32

Круглий стіл по проведенню Книжкового ярмарку в Чернігові

01.09.2016   13:00Агенцiя

Дата проведення: 1 вересня.

Місце проведення: м. Чернігів, просп. Миру, 194, корп. 5, оф. 1 (Ремзавод).

Час : 13.00 - 14.00

Мета:Створити робочу групу по проведенню Книжкового ярмарку.

Питання для обговорення:
1.    Формат проведення Ярмарку;
2.    Дата проведення;
3.    Відповідальність сторін щодо підготовки проведення;
4.    План підготовки до Ярмарку.

Коротка інформація.

Ярмарок (з нім. Jahrmarkt — річний ринок) — це тимчасовий періодичний захід в рамках якого продавці демонструють та продають товар й послуги  споживачам..

Книжковий ярмарок в Чернігові – захід який дозволить підняти імідж міста; залучить додаткову цільову аудиторію в області туризму; відкриє нових авторів, видавців та продавців на ринку Чернігівщини та України.

Контакт: Бондарев Олександр,
тел. 066-726-68-11, 093-637-12-54,
e-mail: molotok2006@ukr.net
 

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини