Засідання робочої групи з вивчення стану водних об’єктів Чернігівської області
30 серпня в приміщенні Козелецької районної ради відбудеться засідання робочої групи з вивчення стану водних об’єктів Чернігівської області та вжиття заходів щодо уникнення повторення надзвичайної екологічної ситуації через забруднення річки Остер.
Під час проведення заходу планується обговорити поточний екологічний стан р.Остер, враховуючи інформацію Деснянського басейнового управління водних ресурсів, Державної екологічної інспекції у Чернігівській області.
Початок роботи: о 15.00 у залі засідань Козелецької районної ради (смт Козелець, вул.Комсомольська, 27).
Останні новини Чернігівщини
Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26
Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.
“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08
Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
12 золотих медалей: яскравий виступ команди Чернігівщини у Яворові 11:56
Нещодавно у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, у якому взяли участь понад 125 спортсменів з 9 регіонів України.
На Чернігівщині поліцейські перекрили канал розповсюдження вогнепальної зброї та боєприпасів 11:44
Оперативники та слідчі Ніжинського райуправління поліції викрили 39-річного мешканця району у продажі вогнепальної зброї та боєприпасів. Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.