Культурно-просвітницька програма "Україна в огні"
22 – 23 серпня громадська організація «Апельсин» проводить культурно-просвітницьку програму «Україна в огні».
Мета програми:
Розповісти молоді та людям середнього віку історичну правду про національно-визвольні змагання українського народу періодів:
- Гетьманщини (1708-1709 рр.) - гетьмана І. Мазепи
- Центральної ради Української Народної Республіки (1917-1918 рр.) – М. Грушевський
- Декларації про державний суверенітет України (1990 – 1991 рр.) – В. Чорновіл
- Революції Гідності та війни на Східному фронті (2013 – 2016 рр.)
Локація та час проведення:
Схил біля Катерининської церкви.
Початок о 19:00. Закінчення о 22:00
Останні новини Чернігівщини
Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20
Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.
Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36
Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.
Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13
19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).