Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 вересня, 16:35:42

Прес-конференція організаторів Міжнародного джазового фестивалю Chernihiv Jazz Open 2016

09.08.2016   11:00Агенцiя

Затишна зала постійного партнера фестивалю "Pasta Basta" гостинно запрошує 9 серпня 2016 року об 11.00 годині на прес-конференцію організаторів Міжнародного джазового фестивалю Chernihiv Jazz Open 2016.

Уже сьомий рік поспіль до Чернігова прийде джазова осінь.  Цьогорічний Chernihiv Jazz Open 2016 триватиме два дні (10-11 вересня), та матиме дві сцени, на котрих г ратимуть колективи з  України, Франції та Грузії!  Однак, це не все – організатори приготували декілька сюрпризів.

Хто ж виступить на чернігівській сцені, які локації будуть задіяні, та чим дивуватиме  Chernihiv Jazz Open  2016 журналісти зможуть дізнатися на прес-конференції  за участі оргкомітету проекту.

Дата та час: 9 серпня об 11.00 годині.

Місце: "Pasta Basta" (проспект Миру, 21; біля Красної площі)

Попередня акредитація за телефоном – 096-954-63-53,  tn_korzh@ukr.net .
 

Останні новини Чернігівщини

Міжнародне лідерство для підлітків: Klitschko Foundation запрошує взяти участь в проєкті Interexchange Academy

Міжнародне лідерство для підлітків: Klitschko Foundation запрошує взяти участь в проєкті Interexchange Academy 11:35

Klitschko Foundation спільно з Фондом Німецького футбольного союзу DFB-Stiftung Egidius Braun знову втілять семиденний інтенсив для української та німецької молоді Interexchange Academy 2025.

«Армія відновлення» Чернігівщини: – понад 9 тис. направлень

«Армія відновлення» Чернігівщини: – понад 9 тис. направлень 11:30

Служба зайнятості продовжує залучати мешканців територіальних громад області до лав «Армії відновлення».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:26

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

«єВідновлення»: в області понад два мільярди гривень компенсацій нараховано по майже шести тисячах заяв 08:37

На Чернігівщині триває реалізація державної програми з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло «єВідновлення». Про наявну ситуацію в регіоні розповів під час брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

Історичні традиції та мистецька освіта: підходи до розбудови національної ідентичності обговорили члени коордради 08:34

Про утвердження української національної та громадянської ідентичності говорили сьогодні на черговому засіданні профільної коордради. Зустріч відбулася в Чернігівському колегіумі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини