Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 січня, 10:46:35

Відкриття фотовиставки “Фотоподорожі” аматорів фотоклубу “Чернігів"

20.04.2012   15:00Агенцiя

20.04.2012 р. о 15.00 в Центральній бібліотеці ім. М.М. Коцюбинського відкривається фотовиставка “Фотоподорожі” аматорів фотоклубу “Чернігів”. В ній беруть участь Дворковий Л.С., Чаленко Б.І., Тугачов В.А., Катіман В.В..
На цю виставку запрошені гості: відомий фотохудожник Шайгородський В.М. – член національної спілки фотохудожників України, Дульцев М. Г. – керівник фотоклубу “Чернігів”, бібліотечні працівники.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:57

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

Enabel продовжує підтримувати Чернігівщину: у фокусі уваги – ринок праці 09:56

Днями делегація області взяла участь у форумі, який відбувся в Києві у межах ініціативи Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.

21 січня: цей день в Україні і світі

21 січня: цей день в Україні і світі 08:50

День 1428 Російська агресія - Day 1428 Russian aggression

Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26

Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.

“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується

“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08

Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини