50 днів до Євро-2012: як зустрічатиме Чернігів футбольних вболівальників і туристів?
Відповідь на це та багато інших актуальних запитань отримають представники громадськості та журналісти 19 квітня під час круглого столу на тему “50 днів до Євро-2012. Чи готовий Чернігів до прийому туристів?”
Початок заходу – 15.00, місце проведення – конференц-зала готелю “Україна”.
До участі в обговоренні запрошені керівник управління стратегічного розвитку Чернігівської міської ради Борис Атрощенко, директор Національного архітектурно-історичного заповідника “Чернігів стародавній” Андрій Курданов, голова обласного осередку Спілки майстрів України Володимир Мороз, депутати міської ради та місцеві підприємці.
Ми пропонуємо учасникам круглого столу дати оцінку розвитку інфраструктури Чернігова в очікуванні гостей Євро-2012 зокрема та готовності до нового туристичного сезону загалом. Ми прагнемо акцентувати увагу журналістів і громадськості на тому, що було зроблено в Чернігові, а також поговорити про те, що ще можна встигнути зробити, аби покращити ситуацію.
Питання для обговорення:
– просування бренду “Чернігів – місто легенд” на національному та світовому рівні (сіті-лайти, сайти, сюжети на телеканалах, буклети);
– цьогорічні родзинки “календаря подій”;
– підготовка гідів, які володіють іноземними мовами, навігація на вулицях;
– благоустрій території Дитинця (хто полагодить ліхтарі, дерев’яні сходи, відмиє забруднені гармати?);
– чи користуються попитом номери у чернігівських готелях на час Євро-2012;
– чи маємо традиційні страви та напої в меню закладів харчування;
– сувенірна продукція.
Запрошуємо всіх зацікавлених представників ЗМІ!
Та просимо завчасно акредитуватися!
Контакти: Вікторія Сидорова, 066-304-89-87
Останні новини Чернігівщини
Увага! Погіршення погодних умов! 18:25
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.
Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19
Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.
У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18
У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15
В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».
Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45
У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.