Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 вересня, 06:30:32

Прес-конференція про запобігання домашньому насильству

06.07.2016   10:00Агенцiя

6 липня, у середу, в Чернігові у приміщенні Навчально-методичного центру ради Федерації профспілкових організацій області відбудеться прес-конференція з питань висвітлення процесу ратифікації Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами (Стамбульська конвенція), яка була підписана Україною в 2011 році.

Спікери:
•    заступник голови – керівник апарату Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова;
•    заступниця голови Громадської організації «Центр «Жіночі перспективи» (м. Львів) Марта Чумало;
•    заступник директора Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства ім. О.М. Лазаревського ЧНПУ ім. Т.Г. Шевченка, радник голови Чернігівської облдержадміністрації з гендерних питань Лариса Юда;
•    старший інспектор управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в області Марина Нітченко.

По завершенню прес-конференції Громадська організація «Центр «Жіночі перспективи» (м. Львів) спільно з Департаментом сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації проводить круглий стіл на тему: «Впровадження механізмів роботи із жінками, потерпілими від насильства, передбачених Стамбульською конвенцією, у національне законодавство».
У заході візьмуть участь представники органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, правоохоронних органів, які здійснюють заходи у сфері попередження насильства в сім’ї, науковці.

Початок прес-конференції: о 9:30 год.
Початок круглого столу: о 10:00 год.
Місце проведення: вул. Шевченка, 105 а, ауд. 201.
Контактний телефон: (0462) 67-45-14.
 

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості підтримує переселенців 18:40

Вчора відбулася робоча поїздка директора та заступника директора Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник та Сергія Роговцявідповідно на Корюківщину.

Поліція Чернігівщини закликає водіїв та пішоходів неухильно дотримуватися правил дорожнього руху 18:15

Співробітники груп реагування патрульної поліції Чернігівщини проводять профілактичну роботу з учасниками дорожнього руху та слідкують за неухильним дотриманням ПДР як водіями, так і пішоходами.

Мобільний клас із мінної безпеки курсує Чернігівщиною 17:51

Сьогодні киїнські ліцеїсти мали змогу дізнатися про найпоширеніші види вибухонебезпечних предметів їх види, наслідки необережного поводження, а також основні вимоги у разі виявлення підозрілих предметів.

Патрульні виявили медпрепарати, які можуть бути наркотичними речовинами 17:09

Вчора на стаціонарному посту "Кіпті" патрульні поліцейські під час контролю транспортних засобів звернули увагу на громадянина, що був пасажиром мікроавтобусу Mercedes.

В пам'ять поліцейських, які героїчно загинули під час оборони Чернігова, висадили вічнозелені дерева 16:23

Сьогодні співробітники поліції разом з родинами загиблих колег висадили туї на знак вічної пам’яті про Володимира Настича, Дмитра Музирьова, Дмитра Лук’яненка та Олексія Христенка

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини