Громадські слухання: "Спорудження меморіалу Захисникам України і Героям Небесної Сотні та затвердження проекту реконструкції скверу імені Богдана Хмельницького"
У Чернігові 29 липня о 18 годині у залі засідань Новозаводської районної у місті Чернігові ради (м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, 19) відбудуться громадські слухання на тему: «Спорудження меморіалу Захисникам України і Героям Небесної Сотні та затвердження проекту реконструкції скверу імені Богдана Хмельницького». Відповідне розпорядження підписав Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.
Цим документом також утворено та затверджено склад Дорадчого комітету з проведення громадських слухань, до якого увійшли заступники міського голови Валерій Бондарчук та Ольга Хоніч, депутат міської ради Ірина Березинець, представники структурних підрозділів міської ради та громадськості міста Чернігова.
Крім того, затверджено План заходів щодо проведення громадських слухань, згідно якого розглядатимуться питання: визначення місця встановлення Меморіалу; присвоєння нової назви площі, де буде розміщуватися Меморіал; визначення архітектурного напрямку та вимог до Меморіалу; визначення розміру співфінансування – бюджет – громада (меценати); обговорення та затвердження макету реконструкції скверу імені Богдана Хмельницького.
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.