Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 січня, 05:20:51

Форум ОСББ

02.07.2016   14:00Агенцiя

Успішні керівники ОСББ, відомі тренери по управлінню будинками, лідери громадянського суспільства ділитимуться власним досвідом, порадами та дієвими практиками.

З 1 липня 2016 року вступає в дію положення Закону України №417 “Про особливості здійснення права власності у багатоквартирних будинків”, відповідно до якого всім будинкам, в яких не визначено форму управління власниками самостійно, органом місцевого самоврядування буде визначено управителя.

На жаль, органи влади не змогли впоратись з функцією роз`яснення всіх можливостей закону і наслідків бездіяльності населення.

Тому ДемАльянс вирішив організувати масштабний освітній Форум ОСББ в Чернігові.

Захід покликаний дати максимум інформації бажаючим створити ОСББ, розвіяти міфи та дати новий поштовх розвитку існуючим ОСББ.

Місце проведення: Центр профспілок, вул. Шевченка, 105-а.

Форма реєстрації учасників: goo.gl/oVVJcb

Участь у заході безкоштовна.

Початок заходу - 14:00

Детальніша інформація за телефоном:
(063) 158-32-46 Катерина Данькова

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ заочний вирок отримав рашист, який під час окупації Чернігівщини катував місцевих мешканців 17:20

За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 12 років позбавлення волі отримав ще один російський військовий, який причетний до воєнних злочинів під час тимчасової окупації частини Чернігівської області.

У Прилуках та на Ніжинщині поліцейські викрили місцевих мешканців у незаконному зберіганні боєприпасів 16:24

Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 53-річного прилучанина виявили та вилучили гранату із запалом.

Увага! Поліція Чернігівщини розшукує зниклу безвісти 16-річну дівчину 16:22

Чернігівським районним управлінням поліції розшукується безвісти зникла Маценко Софія Василівна, 2009 року народження, мешканка Чернігова.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 3 особи.

Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03

Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини