Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 жовтня, 01:11:58

Мультифестиваль “CherVen”

25.06.2016   12:00Агенцiя

12:00-22:00 – мультифестиваль “CherVen” (Центральний парк культури і відпочинку, вул. Шевченка, 59)

Концертні програми та виступи творчих колективів і виконавців міста:

Театр естради “Феєрія”, шоу-балет “Ярмарка”, творчий центр “Art-voice”, “Реверанс”, тацювальний центр “Inside”, Анжеліка Гальчук, Олена Іванова, Євген Мацак, рок-гурт “Скеля”, вогняне шоу від театру вогню “Джокер” та інші.

Піца-уікенд від мережі піцерій “Mamma mia!”

Святкова торгівля

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:28

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж та 1 інша подія. Внаслідок цих подій 4 особи постраждали.

Смертельне ДТП за участю службового автомобіля патрульної поліції – розпочато провадження 09:27

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого (ч. 2 ст. 286 КК України).

Юні біатлоністи Чернігівщини знову серед кращих! 09:26

З 27 до 29 вересня у Луцьку відбулися Всеукраїнські змагання серед юнаків та дівчат з літнього біатлону «Гонка майбутніх чемпіонів: Lutsk City Biathlon».

3 жовтня: цей день в Україні і світі

3 жовтня: цей день в Україні і світі 09:25

ДЕНЬ 1318 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1316 RUSSIAN AGRESSION

Поки триває відновлення електропостачання, всі критичні служби діють за відпрацьованим планом – В’ячеслав Чаус про ліквідацію наслідків обстрілів енергосистеми 10:19

Ліквідація наслідків обстрілів енергооб’єктів російськими терористами – з цього питання начальник ОВА В’ячеслав Чаус провів термінове засідання обласної комісії з питань з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Залучено і всіх комунальні служби міста Чернігова.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини